Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Capatect Dalmaçyalı'ya ETICS Standardı Belgesi

Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından üretilen Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi, Türkiye’de TS EN 13499 'Binalarda Kullanılan- Genleştirilmiş Polistren Esaslı Harici Komposit Isı Yalıtım Sistemleri (ETICS)' standardına uygunluk belgesini almaya hak kazanan ilk ısı yalıtım sistemi oldu.

yapi.com.tr
Capatect Dalmaçyalı'ya ETICS Standardı Belgesi

A href="http://www.betek.com.tr" target=_blank>Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından üretilen Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi, Türkiye’de TS EN 13499 'Binalarda Kullanılan- Genleştirilmiş Polistren Esaslı Harici Komposit Isı Yalıtım Sistemleri (ETICS)' standardına uygunluk belgesini almaya hak kazanan ilk ısı yalıtım sistemi oldu.

Betek Boya tarafından 2003 yılında Türkiye pazarına sunulan Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi, Capatect markasının sahip olduğu 40 yıllık ürün ve uygulama tecrübesini yüzde 20 daha yüksek ısı yalıtım performansına sahip Capatect Dalmaçyalı Karbonlu Isı Yalıtım Levhası ile birleştiren bir sistem. Türkiye’ nin ilk 'TS EN 13499' ısı yalıtım sistem standardı belgesine sahip Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi, binayı zırh gibi koruma altına alarak, bir ısı yalıtım sisteminden beklenen tüm fayda ve özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Capatect Sistemde içerisinde, tüm sınai hakları Betek Boya’ ya ait olan Capatect Dalmaçyalı Karbonlu Isı Yalıtım Levhaları, Avrupa kalite standartlarına uygun olarak ilk kez Türkiye’de üretildi. Üçüncü nesil EPS levha sınıfında olan Capatect Dalmaçyalı, farklı benekli görünümünün yanısıra, yapısındaki ideal karbon oranı ile ısı kaybına karşı yüzde 20 daha yüksek direnç göstererek, levha kalınlığını değiştirmeden ısı yalıtım performansının arttırılmasını sağlıyor. Capatect Dalmaçyalı Levhalar, sahip oldukları uygun yoğunluk değeri ile yalıtılmış dış cephelere, üstün nefes alma ve esneklik özelliklerini kazandırarak, bu sayede bir yandan yapılarımızda oluşabilecek küf, nem, rutubet gibi istenmeyen durumlar engellerken, aynı zamanda yapı fiziğine uygun bir hareketle cephelerimizde oluşabilecek çatlamaların da önüne geçilebiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/capatect-dalmacyaliya-etics-standardi-belgesi_77326.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!