Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

CNR İMOB OBJET Tasarımın Yeni Adresi Oldu

İMOB OBJET, 5-10 Kasım tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırladı. 100’ü aşkın ülkeden profesyonel alıcının katıldığı fuarda 500’ü aşkın markanın ürünleri sergilendi.

yapi.com.tr
CNR İMOB OBJET Tasarımın Yeni Adresi Oldu

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından KOSGEB’in desteğiyle organize edilen CNR İMOB OBJET - İstanbul Mobilya, Ev Tekstili, Tasarım, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerin beğenisini kazandı. 5 gün süresince CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör profesyonelini ağırlayan fuarda 500’ü aşkın markanın ürünleri ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 300’ü VIP olmak üzere 2 bini aşkın yabancı ziyaretçinin katıldığı fuarı 20 binin üzerinde kişi ziyaret etti.

Sektör paydaşları tek platformda buluştu
Mobilya, ev tekstili, dekorasyon ve aydınlatma ürün gruplarını tek çatı altında bir araya getiren Türkiye’nin uluslararası sektör fuarı CNR İMOB OBJET; dünya mobilya, ev tekstili ve dekorasyon sektörünün ilgi odağı haline geldi. 40 bin metrekarelik alanda yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayan fuarda lüks ve tasarım mobilyalardan ev tekstiline, züccaciye ve aksesuardan uyku ürünlerine, halı ve kilimden aydınlatmaya kadar 500’ü aşkın markanın ürünleri görücüye çıktı.

Fuar mobilya, ev tekstili, züccaciye, dekoratif ürünler ve aydınlatma sektörü üreticileri ile yerli ve yabancı ithalatçılar, ihracatçılar, üreticiler, toptancılar, perakendeciler, zincir mağazalar, iç mimarlar ve dekoratörler, otel satın almacıları, kamu kuruluşları ve tasarımcıları aynı platformda buluşturdu.