Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Creavit Unicera 2020 Değerlendirmesi

Fuar boyunca ziyaretçiler Creavit'in 800m2’lik standında, başta yeni klozet ve lavabo serileri olmak üzere, yeni banyo mobilyaları, armatür ve duş sistemleri, gömme rezervuarlar ve diğer ankastre ürünlerden oluşan sıva altı çözümlerini yakından inceleme şansı yakaladılar.

yapi.com.tr
Creavit Unicera 2020 Değerlendirmesi

Sektörün önde gelen firmaların katıldığı Unicera 2020 başta mimarların, tasarımcıların, akademisyenlerin, bayilerin, öğrencilerin ve tüm sektör profesyonellerinin ziyaret ettiği, uluslararası ziyaretçi karmasına sahip bir arena. Yerel ve global sektör trendlerini yakından gözlemleme imkanı sağlayan bir mecra olması dolayısı ile sektörün nabzının tutulduğu önemli bir organizasyon. Bu nedenle Creavit, her sene olduğu gibi sene de Unicera’ya tüm enerji ve heyecanıyla hazırlandı.

Creavit, 5mm’lik kenar kalınlığı ile ULTRA lavabo ailesinin yeni ürünlerini ve ince tasarım çizgisini farklı yorumladığı yeni bir ürün ailesi olan LOOP tezgah üstü lavabo serisini 4 farklı ölçü alternatifi ile Unicera’da ilk defa sergiledi. Bir diğer yeni tezgah üstü lavabosu VOX ise, ince kenarları ve keskin kare hatlara sahip minimal tasarımı ile dikkat çekti. Yine vitrifiye ürün grubunda yer alan Creavit'in kanalsız klozet teknolojisine sahip RIM-OFF ürün sayısını arttırarak, bu sene bu kategorideki SOLO ve MARE serilerine yeni eklenen ürünleri tüketicilerin beğenisine sundu. Tasarımda yuvarlatılmış yumuşak hatları tercih edenler için Creavit tasarım ekibi tarafından yaratılan LYRA duvara dayalı klozet, vitrifiye ürün grubu standında sergilenen diğer yeniliklerdi.

Yeni şehirli yaşam tarzına ayak uydurabilmenin kuralı, daralan banyolarda kompakt ve efektif saklama çözümlerinden geçiyor. Bunun bilinci ile bu yıl yine ilk defa Unicera’da sergilenen, çamaşır & kurutma makinesi, temizlik kovası, paspas gibi banyoda yer ihtiyacı yaratan eşyaları bir arada saklamaya olanak sağlayan banyo mobilyası çözümleri, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Günümüzün modern-minimal banyolarında sıkça tercih edilen tezgah üstü lavabo çözümlerini, geniş saklama hacimli modülleri, LED aydınlatmalı aynaları, granit ve masif tezgah kullanımlarıyla sunan FLAT ve ELATA, bu sene Creavit standının en dikkat çekici banyo mobilyası sergilemelerinden oldu.

Mare

Gömme rezervuar kumanda panellerinde iki yeni ürün olan ARC ve TERRA’ da, minimal sade ve tasarım çizgisini tamamlayıcı detaylara odaklanırken, sundukları beyaz, krom, kapuçino, bazalt ve antrasit renk alternatifleri ile banyosunu tasarlarken özgür olmak isteyenlere yeni renk seçenekleri sundu. Armatür ürün grubunda da lavabo, banyo ve 2 farklı evye bataryasından oluşan BEVEL serisi yine ilk defa bu fuarda kullanıcıların beğenisine sunuldu. Tasarruf, güvenlik ve konforu bir arada sunan, istenilen sıcaklıkta duş keyfini kesintisiz olarak tek tuşla sağlayan termostatik duş armatürümüz, bu kategoride en çok ilgi çeken ürünlerinden oldu.

Mare Asma

Değişen ihtiyaçlar ve gelişen kullanıcı talepleri doğrultusunda bu sene ürün gruplarımıza dahil edilen, küvet, panel ve duş teknesi gibi ürünleri de Unicera 2020’de standında ilk defa sergilendi. Banyoda tasarım trendlerini yakından takip eden ziyaretçileri, tasarımcı Defne Koz’un Creavit için tasarladığı FOGLİA banyo serisini de, yine bu fuarda yakından görme şansı buldular.

http://www.yapi.com.tr/haberler/creavit-unicera-2020-degerlendirmesi-_179143.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!