Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çuhadaroğlu Essen Yapı Fuarı' na Katıldı

Almanya ESSEN şehrinde her 2 yılda bir yapılan Alüminyum Fuarı 2 - 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Alüminyum sektöründe tüm ürün g

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Çuhadaroğlu Essen Yapı Fuarı' na Katıldı

b>Almanya ESSEN şehrinde her 2 yılda bir yapılan Alüminyum Fuarı 2 - 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Alüminyum sektöründe tüm ürün gruplarının ve makina /ekipmanlarının sergilendiği fuar, teknik düzeyi oldukça yüksek ve katılımcı /ziyaretçilerin yorumuyla, her seferinde artan bir ilgiyle büyüyen, çok başarılı bir fuar olarak değerlendirilmektedir.

Fuara 47 ülkeden 619 katılımcı firma ve 13.217 ziyaretci iştirak etmiştir. Fuara katılımcı /ziyaretçi gelenlerin % 36 'si Almanya dışı, % 11' i Uzakdoğu kökenli olmuştur. Almanya Avrupa Alüminyum sektöründe lider olarak, 13.5 milyar EURO, Alüminyum ticaret hacmiyle bu fuara ev sahipligi yaparak, geçen yıla nazaran % 3 sektör büyümesiyle , en çok katılımın olduğu ülke olmustur. Türkiye'den ağırlıklı olarak ektrüzyon firmalarının katılımı ile toplam 23 firma stand açmıştır.


Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.'nin 2. kez katıldığı fuarda, ağırlıklı olarak endüstriel amaçlı Alüminyum profil ürünlerimiz sergilenmiş, yeni geliştirilen patlamaya dayanıklı pencere sistemimiz (BOMSTOP) ise çok ilgi görmüştür. Mevcut müşterilerimiz ile birlikte, yeni müşteri olabilecek firmalarla yoğun görüşmelerin yapıldığı standımızda başarılı bir fuar süreci yaşanmıştır.

Türkiye'nin her yerine yayılan hizmet ağı ve Teknik Servis destek birimi ile, yapıların içinde ve dışında, detaydan bütüne özenli ve güvenli alüminyum çözümler üreten Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.; 50 yıllık tecrübesini bu fuar için özel olarak tasarlanan standıyla da kanıtlamıştır

http://www.yapi.com.tr/haberler/cuhadaroglu-essen-yapi-fuari-na-katildi_19559.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!