Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çukurova Grubu Şirketlerinin Hisseleri İşleme Kapatıldı!

ÇUKUROVA GRUBU ŞİRKETLERİNİN HİSSELERİ İŞLEME KAPATILDI! YKB, TURKCELL, YAPI KREDİ SİGORTA, YAPI KREDİ KORAY GAYRİ MENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI, YAPI K

Digimedyab>ÇUKUROVA GRUBU ŞİRKETLERİNİN HİSSELERİ İŞLEME KAPATILDI! YKB, TURKCELL, YAPI KREDİ SİGORTA, YAPI KREDİ KORAY GAYRİ MENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI, YAPI KREDİ YATIRIM ORTAKLIĞI VE YAPI KREDİ FİNANSAL KİRALAMA´NIN SIRALARI GEÇİCİ OLARAK İŞLEME KAPATILDI
Danıştay İdari Dava Daireleri Genel Kurulu'nun Pamukbank'ın TMSF'ye devrine ilişkin BDDK kararının yürütmesini durdurmasının ardından, Çukurova Grubu şirketlerin Borsa'daki sıraları işleme kapatıldı.
Borsa Başkanlığı'nın 2. seansın başlamasından 8 dakika sonra yaptığı duyuruda, Pamukbank ile ilgili olarak basında yer alan haberin değerlendirilebilmesi amacıyla Yapı Kredi Bankası, Turkcell, Yapı Kredi Sigorta, Yapı Kredi Koray Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı, Yapı Kredi Yatırım Ortaklığı ve Yapı Kredi Finansal Kiralama hisselerinin sıralarının geçici olarak işleme kapatıldığı bildirildi.
Borsa Başkanlığı, ikinci bir duyuruda, adı geçen hisselerin sıralarının, BDDK tarafından konuyla ilgili açıklama yapılıncaya kadar işleme kapalı kalacağını açıkladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cukurova-grubu-sirketlerinin-hisseleri-isleme-kapatildi_2500.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!