Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çukurova'dan İhale Duyuruları

ADANA DEVLET HASTANESİ "ONARIM İŞİ" İHALESİ; Adana Devlet Hastanesi, servislerin genel onarım işini, kapalı teklif usulü ihale ile yaptıracak. İhalen

Anadolu AjansıDANA DEVLET HASTANESİ "ONARIM İŞİ" İHALESİ; Adana Devlet Hastanesi, servislerin genel onarım işini, kapalı teklif usulü ihale ile yaptıracak. İhalenin toplam taahmini bedeli 350 milyar lira, geçici teminatı ise yüzde 3 olarak belirlendi. İhale, 7 Ağustos 2002 tarihinde saat 15.00`de Devlet Hastanesi Konsey Salonu`nda yapılacak. Şartnamesi, Satın Alma Bürosu`ndan 30 milyon lira karşılığında temin edilebilir.

KURTPINARI BELEDİYESİ İŞ MAKİNASI KİRALAYACAK; Adana`nın Ceyhan İlçesi`ne bağlı Kurtpınarı Belediyesi, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere, bir adet yükleyici ve kazıcı iş makinasını kapalı teklif usulü ihale ile kiralayacak. İhalenin toplam tahmini bedeli 85 milyar lira, geçici teminatı ise2 milyar 550 milyon lira olarak belirlendi. İhale, 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Belediye Encümen Salonu`nda yapılacak. Şartnamesi, mesai saatleri içinde belediye başkanlığında görülebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cukurovadan-ihale-duyurulari_1051.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!