Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde Tadilat Var

Cumhurbaşkanlığı hizmet binasının günün ihtiyaçlarına cevap vermesi amacıyla planlanan bakım ve yenileme çalışmaları başlıyor. Cumhurbaşkanlığı Köşkü’ndeki bakım ve yenileme çalışmalarının, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün günlük çalışma ve kabullerini yürüttüğü, 1993 yılında hizmete giren Hizmet Binası’ndan başlatılmasına karar verildi.

Milliyet Gazetesi
Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde Tadilat Var

umhurbaşkanlığı hizmet binasının günün ihtiyaçlarına cevap vermesi amacıyla planlanan bakım ve yenileme çalışmaları başlıyor. Cumhurbaşkanlığı Köşkü’ndeki bakım ve yenileme çalışmalarının, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün günlük çalışma ve kabullerini yürüttüğü, 1993 yılında hizmete giren Hizmet Binası’ndan başlatılmasına karar verildi.

Bu kapsamda tadilat çalışmalarına bugünden itibaren Gül’ün bu binadaki makam odasından başlanacak. Gül’ün makam odasındaki tadilat, dekoratif ağırlıklı olacak. Cumhurbaşkanı Gül, bu süre içinde günlük çalışmalarını ve kabullerini “Çankaya Köşkü” olarak da bilinen Pembe Köşk’te yürütecek.

Buradaki çalışmalar tamamlandıktan sonra Hizmet Binası’nda ağırlıklı olarak tefrişat işlerinden oluşacak tadilata geçilecek. Cumhurbaşkanlığı’ndaki işleyişin aksamaması amacıyla, tadilat işleri aşama aşama yürütülecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cumhurbaskanligi-koskunde-tadilat-var_60253.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!