Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Daire Fiyatına 2 Villa

Türk kooperatif sektörünün öncü ve güvenilir kuruluşu Ege-Koop, 1000 bahçeli konuttan oluşan "Türkiye'nin en büyük bahçeli konut projesi" Bahçeliev

Yeni Asır
Daire Fiyatına 2 Villa

b>Türk kooperatif sektörünün öncü ve güvenilir kuruluşu Ege-Koop, 1000 bahçeli konuttan oluşan "Türkiye'nin en büyük bahçeli konut projesi" Bahçelievler'deki son 90 villayı, cazip olanaklarla, yatırımcılara sunuyor.

20 yılda 20 bin konut üreten Ege-Koop, İzmir'in Menemen İlçesi Seyrek Beldesi'nde tamamlama aşamasına getirdiği Türkiye'nin en büyük bahçeli konut projesi Bahçelievler'de, villa sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatlı imkanlar sunuyor.
İzmir'in Menemen İlçesi Seyrek Beldesi'nde bin villadan oluşan "Türkiye'nin en büyük bahçeli konut projesi" Bahçelievler'i bitirme aşamasına getiren Ege-Koop, İş Bankası ile imzaladığı protokolle vatandaşlara sağlanan "Konut Kredisi" seçeneğiyle villa sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Doğayla iç içe
Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, toplu konut ve apartman dairesi biçimindeki yerleşim seçeneklerine alternatif arayan vatandaşlara, bahçeli konut sahibi olma imkanını uygun fiyatlarla sunduklarını söyledi.
Kooperatifleşme yoluyla 900'ü aşkın kişinin Bahçelievler'de villa sahibi olduğunu vurgulayan Aslan, sözlerine şöyle devam etti: "Bornova veya
Karşıyaka'daki tek bir dairenin fiyatına; doğayla baş başa, Kuş Cenneti'nin yanı başında 400-500-600-700-800 metrekare seçeneklerinde bahçeli konut sahibi olma olanağı sağlıyoruz. Bu ilçelerde konforlu bir dairenin fiyatı 250 milyar lira civarında. Biz de, gayrimenkulun en cazip yatırım olduğu böyle bir dönemde; Bahçelievler'deki son 90 villayı halkımızın dikkatine sunmak istedik. 60 aya yayılan ödeme kolaylığı ve İş Bankası'nın "Ege-Koop'a özel" konut kredisi bir daha bulunmaz."

Konutlar çok farklı
Aslan, İş Bankası'nın bahçeli konut almak isteyen vatandaşlara sağladığı konut kredisi hizmetinde, ödeme sürecine ilişkin şu bilgileri verdi: "10 milyar lira konut kredisi alan bir vatandaş, 60 ay vadeli sabit faizle aylık 393 milyon lira ödeme yapıyor. Kredi alan vatandaş, aynı zamanda, yüzde 80-90 inşaat seviyesindeki villaların imalat maliyetlerine, seçilen projeye göre belirlenen aylık aidatlar ödeyerek ortak oluyor. Vatandaşlarımız, küçük bir fedakarlık sürecinin ardından, Bornova'da veya Karşıyaka'da tek bir dairenin yarı fiyatına, bir villa sahibi olabiliyor."

Geleceğe yatırım
Bahçeli konutların 22 farklı projeye göre yapıldığını belirten Aslan, "Konutların net kullanım alanları en düşük 211, en yüksek 390 metrekaredir. Bu konutların bahçelerinin genişliği ise, vatandaşlarımızın proje tercihlerine göre 175 metrekare ile 600 metrekare arasında değişmektedir" dedi.
Hüseyin Aslan şöyle konuştu: "2 olimpik yüzme havuzu, süs havuzları, 15 park, 2 ticaret merkezi, 5 semt çarşısı, 2 ilköğretim okulu, 1 kreş, 1 lisesi bulunan bu mega projede, kıraç olan araziye dikilen ağaçlar ormana dönüştü. Türkiye'nin en büyük ve çağdaş projesi kapsamındaki imarlı, projeli, net arsalardan almak suretiyle, bugüne ve geleceğe yatırım yapma imkanı da devam ediyor. Yurttaşlarımız, şunu çok iyi bilmeliler ki; bu projedeki bir ev, zaman içinde İzmir'in en lüks konutlarının 4'üne bedel olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/daire-fiyatina-2-villa_9125.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!