Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Demirdöküm Mağaza Konseptini Yeniledi

Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Christoph Grosser, Demirdöküm'ün Türkiye genelindeki bütün yetkili satıcıları ve servislerinin görsel kimliklerinin yenileneceğini belirtti. Demirdöküm'ün Ankara Yetkili Satıcısı ÜçDe Mühendislik'in yenilenen mağazası, Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Grosser, Demirdöküm Satış ve

yapi.com.tr / AA
Demirdöküm Mağaza Konseptini Yeniledi

Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Christoph Grosser, Demirdöküm'ün Türkiye genelindeki bütün yetkili satıcıları ve servislerinin görsel kimliklerinin yenileneceğini belirtti. Demirdöküm'ün Ankara Yetkili Satıcısı ÜçDe Mühendislik'in yenilenen mağazası, Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Grosser, Demirdöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna'nın katılımıyla açıldı.
    
Grosser, açılışta, Demirdöküm'ün 57 yıldır gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında gösterdiği performansla büyük başarılara imza attığını söyledi. Demirdöküm ve Vaillant Grup'un entegrasyonunun tamamlandığını ve başarılı bir şekilde yoluna devam ettiğini dile getiren Grosser, şöyle konuştu:
    
''Son yıllarda ürünlerimizdeki kalite standardını yükseltmenin yanı sıra yetkili satıcı ve servis yapılanmamızda da büyük değişimlere gidiyoruz. Bu yıl içerisinde Türkiye genelinde bütün yetkili satıcılarımızın ve servislerimizin görsel kimliklerini yeniliyoruz. Küresel ekonomik kriz atlatıldı. Önümüzdeki yıllar sektörün toparlanma ve büyüme sürecine gireceği dönemler olacak. Şimdi koşma günümüz.''
    
Demirdöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna da Demirdöküm'ü daha ileriye götürmek için sürekli çalıştıklarını, bu çalışmalar sonucu yetkili satıcıların çalışmalarını sistematik hale getirmek için yeni hizmet modelini oluşturduklarını kaydetti. Tüketicilere çalışmalarını yansıtacak ''yeni yüzlerini'' de oluşturduklarını anlatan Ertuna, bu kapsamda, yeni mağaza konseptini yansıtan ilk mağazalarının Ankara Yetkili Satıcısı ÜçDe Mühendislik olduğunu söyledi. Ertuna, yeni mağaza konseptlerinin bütün illerdeki yetkili satıcılarınca uygulanacağını ifade etti.
    
Konuşmaların ardından Grosser ve Ertuna, ÜçDe Mühendislik'in yenilenen mağazasının açılışını yaptı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokum-magaza-konseptini-yeniledi_85634.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!