Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Denizli'de Kurumlar Vergisi Birinciliğini Enerji Sektörü Aldı

Tekstil kenti Denizli'de 2010 yılında elde edilen kurum kazançlarına göre tahakkuk eden Kurumlar Vergisi sıralamasında birinciliği enerji sektörü alırken, ilk on içinde iki tekstil firması bulunuyor.

yapi.com.tr / AATekstil kenti Denizli'de 2010 yılında elde edilen kurum kazançlarına göre tahakkuk eden Kurumlar Vergisi sıralamasında birinciliği enerji sektörü alırken, ilk on içinde iki tekstil firması bulunuyor.

Denizli'de 2010 yılında elde edilen kurum kazançlarına ilişkin olarak yapılan beyanlara göre, Türkiye genelinde de 92. sırada yer alan AYDEM Elektrik Dağıtım AŞ, il genelinde vergi kurumlar vergisi rekortmenleri oldu. Kurumlar vergisi rekortmenleri sıralamasında Abalıoğlu Yem Soya ve Tekstil Sanayi AŞ ikinci, Denizli Çimento ise üçüncü, Bereket Enerji dördüncü sırada yer aldı.

Denizli'de 2010 yılı kurumlar vergisi beyanlarına göre sektörel bazda enerji sektörü birinci sırada yer alırken, tekstilden iki firmanın kendisine yer bulduğu ilk on içinde, gıda, çimento, kablo imalatı, kağıt ürünleri, haddecilik ve inşaat sektörlerinden de birer şirket girdi.

Ekonomi çevreleri, kurumlar vergisinde oluşan bu sıralamaya dikkati çekerek, Denizli'deki sektör çeşitlenmesinin görülmeye başlandığını, ileriki yıllarda bunun daha da somut şekilde ortaya çıkacağını kaydetti.

ETİKETLER: ekonomi kent
http://www.yapi.com.tr/haberler/denizlide-kurumlar-vergisi-birinciligini-enerji-sektoru-aldi_87430.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!