Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Deprem Bölgesi Knauf Alçıpan ile Daha Güvenli

Deprem Bölgesi' nde Dünya Bankası kredisi ile inşa edilen Terra 1 Alışveriş Merkezleri Projesi Knauf Alçıpan Sistemleri ile güvenli ve çağdaş bir ş

yapitr.com
Deprem Bölgesi Knauf Alçıpan ile Daha Güvenli

b>Deprem Bölgesi' nde Dünya Bankası kredisi ile inşa edilen Terra 1 Alışveriş Merkezleri Projesi Knauf Alçıpan Sistemleri ile güvenli ve çağdaş bir şekilde tamamlanıyor.

Knauf Alçıpan uygulamalarına Ekim 2002' de başlanan proje Şubat 2003' te bitirilecek. Haznedaroğlu İnşaat, Oyak İnşaat, Borova İnşaat, Age İnşaat, Özyapı İnşaat ve Aktürk İnşaat tarafından yapılan alışveriş merkezlerinde 250.000 metrekarenin üzerinde Knauf Alçıpan kullanıldı.

Alışvriş merkezlerinde W112 Tek Profil Çift Tabaka Alçıpan Kaplama Sistemi' nin yanında, ekstrüde köpük üzerine yapıştırma olarak uygulanan Knauf Duvar Giydirme Sistemi de yüksek yalıtım avantajı dolayısıyla tercih edildi.

Dünya Bankası projelerinde hafifliği, hızlı montajı, ses ve ısı yalıtımı sağlanması, yangına dayanımı ve deprem sarsıntılarında gösterdiği direnci sebebiyle güvenilen Knauf Alçıpan Sistemleri bu projede Knauf İstanbul bayilerinden Hazer A.Ş., Ankara bayilerinden Tok-can Ltd. Şti. ve İzmit bayisi Barok Ltd.Şti. tarafından başarıyla uygulandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/deprem-bolgesi-knauf-alcipan-ile-daha-guvenli_3221.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!