Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Depremler Hazır Beton Kullanımını Artırdı

Aşkale Çimento Sanayi T.A.Ş. müşterilerinin memnuniyetini artırmak ve müşteri odaklı kalite sistemini pekiştirmek için; Bayburt, Gümüşhane ve Erzin

Zamanb>Aşkale Çimento Sanayi T.A.Ş. müşterilerinin memnuniyetini artırmak ve müşteri odaklı kalite sistemini pekiştirmek için; Bayburt, Gümüşhane ve Erzincan’da ‘Beton Semineri’ düzenledi.

İTÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yapı Malzeme Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Uyan yaptığı konuşmada, meydana gelen büyük depremlerin, son yıllarda hazır beton kullanımını artırdığını söyledi.

Aşkale Çimento Sanayi T.A.Ş. müşterilerinin beklentilerini gidermek, üretilen çimento tiplerinin tanıtımını yaparak, doğru yerde doğru çimento tiplerinin kullanılmasını sağlamak ve kaliteli ürün sunmak için şirket dışı eğitim programları yapıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yapı Malzeme Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Uyan ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yıldırım’ın katıldığı seminerlerde; Bayburt, Gümüşhane ve Erzincan’daki inşaat ustalarına, kalfalara ve çimento satıcılarına teknik bilgiler aktarıldı.

Aşkale Çimento Sanayi T.A.Ş. Genel Müdürü Nihat Kılıç, müşteri memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, “Aşkale Çimento, 1993 yılından sonra hem satış politikasında, hem de üretim politikasında müşteri memnuniyetini ön plana alarak, insanların hizmetinde olmuştur.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/depremler-hazir-beton-kullanimini-artirdi_8247.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!