Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Doğa Alarmda: Geberit Su Tasarrufuna Dikkat Çekiyor

Geberit, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam sunmak için ‘Su Gelecektir’ demeye devam ediyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip rezervuarları sayesinde 1998 yılından beri tüm dünyada 25,300 milyon m3, 2017 yılında ise tüm dünyada 2,650 milyon m3 su tasarrufu yapılmasını sağlayan Geberit, suya olan bağlılığını kanıtlıyor.

yapi.com.tr
Doğa Alarmda: Geberit Su Tasarrufuna Dikkat Çekiyor

Dünyayı tehdit eden en önemli sorunların başında gelen küresel ısınma, farklı bölgelerde farklı şekillerde kendini hissettirmeye başladı. İklim değişikliğinin sağlık ve besine erişme noktasında önemli bir parametre olmasının dışında sürdürülebilir bir dünya için vazgeçilemez olan su kaynaklarına etkisi ise tartışılmaz boyutlara ulaştı. Bu nedenle de küresel ısınma, su kaynaklarının önemini arttırmakta olup, dünyanın pek çok bölgesi çölleşme riski ile karşı karşıya geldi. Doğal Hayatı Koruma Derneği’nin verilerine göre; Türkiye son 40 yılda sulak alanlarının yüzde 50’sini kaybetti. Bu rakamlar gösteriyor ki bireylerin yanı sıra şirketlerin de önemli derece de su tasarrufu yapması gerekiyor.

Öte yandan hayatımız için vazgeçilmez olan su, temizlik için de vazgeçilmez bir kaynak. Bu nedenle de suyu boşa harcamak geleceğimizi tehdit etmek anlamına geliyor. Son teknoloji kullanarak enerji ve sudan tasarrufu nasıl yaparız sorusu üzerine ürünler geliştiren Geberit, sürdürülebilirliği şirket DNA’sına işlemiş durumda. Bu farkındalıkla da dünyanın en sürdürülebilir 100 şirketi arasında yer alan Geberit, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam sunmak için ‘Su Gelecektir’ demeye devam ediyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip rezervuarları sayesinde 1998 yılından beri tüm dünyada 25,300 milyon m3, 2017 yılında ise tüm dünyada 2,650 milyon m3 su tasarrufu yapılmasını sağlayan Gebeit, suya olan bağlılığını kanıtlıyor.

Boşa kullanılan suyun dünyamız için gelecekte olumsuz sonuçlara yol açabileceğin farkındalığıyla su kaynaklarının korunmasında hassas olan Geberit, bir damla suyun bile değerini bilerek ürünler geliştiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/doga-alarmda-geberit-su-tasarrufuna-dikkat-cekiyor_164918.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!