Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Domsan Mutfak’tan Yatırımsız Kazanç Fırsatı

Domsan A.Ş.’nin, 1 Nisan 2003 tarihinde başlattığı yeni satış sistemine ilgi giderek artıyor. “domsan by net” adı verilen İnternet taban

www.domsan.net
Domsan Mutfak’tan Yatırımsız Kazanç Fırsatı

b>Domsan A.Ş.’nin, 1 Nisan 2003 tarihinde başlattığı yeni satış sistemine ilgi giderek artıyor. “domsan by net” adı verilen İnternet tabanlı satış sistemi ile, yapı sektöründe çalışanlar veya sektöre ilgi duyan bireyler, Domsan Mutfak satışlarını yatırım yapmaksızın gerçekleştirip kazanç elde edebiliyorlar.

Domsan by net satış sistemi, yapı sektöründe çalışan ve sektöre ilgi duyanlara yatırımsız bir kazanç olanağı sağlamak amacıyla oluşturuldu. Sisteme üye olan bireyler, Domsan’ın bir bayisi gibi çalışarak diledikleri kadar mutfağı diledikleri zamanda, üstelik hiçbir sermaye yatırımı yapmadan satarak yüksek kazanç elde edebiliyorlar.

Sistem Nasıl Çalışıyor?
Sisteme üye olmak isteyen kişilerin, öncelikle www.domsan.net web adresini ziyaret ederek online adaylık formunu doldurmaları gerekiyor. Domsan Mutfak, üyelik statüsü kazanan kişilere mutfak tasarım yazılımı, kullanıcı şifreleri ve kullanma kılavuzundan oluşan bir paketi kısa süre içinde iletiyor. Ayrıntılı mutfak tasarımlarını kolay ve hızlı yapılabilmeyi sağlayan Domsan’a özel yazılım programı, Domsan’ın tüm modül ve aksesuarlarının ölçülerini güncel fiyatlarıyla birlikte içerdiğinden tasarım ve fiyatlandırma nihai bedele en yakın şekliyle oluşuyor.

Böylece, sistem üyeleri, kendi müşterilerinin hayalindeki mutfağı en hızlı şekilde ve Domsan’ın tüm satış ve vade seçenekleri ile kampanya koşullarıyla aynen yansıtabiliyor.

Domsan, domsan by net sistemi üyelerine güçlü pazarlama ve sunum desteği veriyor. Şirket tarafından özel ürün tanıtım kitleriyle donatılan üyeler, Domsan Showroom’larını da kendi satış bağlantıları için kullanabiliyorlar.

Ücretsiz Nakliye ve Montaj + Domsan Güvencesi
Satış işlemleri tamamlanan mutfakların nakliye ve montajını baştan sona Domsan üstleniyor. Domsan A.Ş.’nin müşterilerine sunduğu satış sonrası güvencesi ise domsan by net sistemine katılımı cazip kılan en önemli unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Ek olarak, her ay düzenlenen ücretsiz eğitimlerle, üyelerin pazarlama ve sistemi daha etkin kullanma becerileri pekiştiriliyor.

Yaratıcı bir iş modeli
Bu yeni projesiyle nihai tüketiciye farklı bir kanaldan hizmet ulaştırmayı hedefleyen Domsan A.Ş., yapı sektörü çalışanlarının ve bu sektöre ilgi duyduğu halde yeterli sermaye birikimine sahip olmadığı için atılım yapamayan herkesin potansiyelini değerlendirmesine önayak oluyor. Mutfak taleplerinin daha çabuk ve daha kolay çözümlenebilmesine yönelik yaratıcı bir uygulama niteliğindeki domsan by net projesinin, durgunluk ortamında ekonominin canlanmasına katkıda bulunması ve yeni istihdam olanakları yaratması bekleniyor.

Domsan hakkında
1967 yılında kurulan Domsan, Türkiye’de kalite güvence belgesine sahip ilk kuruluş olmanın tüm avantajlarını müşterilerine ve domsan by net üyelerine bire bir aktarıyor. 30 yıllık deneyimi ile kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde birçok örnek projeye imza atan Domsan. domsan by net projesiyle sektördeki öncülüğüne bir yenisini daha ekledi.


Domsan A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Hazar Cad. No:1 Ankara
Tel: (312) 267 00 67 Faks: (312) 267 00 71
e-posta: domsan@domsan.com

İstanbul Bölge Müdürlüğü
Tel: (212) 282 99 77 Faks: (212) 282 30 97
e-posta: levent@domsan.com

Daha ayrıntılı bilgi için:

http://www.yapi.com.tr/haberler/domsan-mutfaktan-yatirimsiz-kazanc-firsati_4589.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!