Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dow, Mardav ve Kalekim Güçlerini Birleştirdi

Dow, Mardav ve Kalekim; mantolama sistemleri konusunda yaptıkları işbirliği ile pazara güçlü, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyor. Mardav 1996

yapitr/Deniz Türkeri
Dow, Mardav ve Kalekim Güçlerini Birleştirdi

ow, Mardav ve Kalekim; mantolama sistemleri konusunda yaptıkları işbirliği ile pazara güçlü, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyor.

Mardav 1996 yılından bu yana paket sistemler ile tüketiciye doğru ve güvenilir çözümler sunmayı ve inşaat sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. 1997 yılından bu yana BLUE SAFE olarak kendi markası ile pazarlamakta olduğu Dış Duvarlarda Çözüm Sistemini , DOW Chemical'in uluslararası tecrübeleri ve bilgi birirkiminin yanı sıra, çimento esaslı ürünlerde ve dış cephe kaplamalarında ülkemizin bilinen kuruluşlarından KALEKİM ile yaptığı işbirliği ile daha da güçlü hale getirmiş bulunuyor.

Bu üçlü arasındaki işbirliği ile tüketiciye BLUE SAFE Mavi Kale mantolama sistemlerinin birbirleri ile uyumlu en doğru malzemelerin en doğru bileşenlerden oluşan ürünleri en ekonomik şartlar ile sunmak hedefleniyor.

BLUE'SAFE MAVİ KALE Mantolama Sistemleri, ısı yalıtımında kalitesiyle DOW Chemical'ın dıştan duvar uygulamaları için özel olarak ürettiği Shapemate IB* ısı yalıtım levhaları, sisteme uyumu ve performanları test edilmiş MAVİ KALE Yapıştırma harcı, Sıva harcı, file, dübel, köşe profili ürünlerinin yanı sıra yeni detay çözümleri ve dış cephe kaplamalarında Kaleterasit kaplama seçenekleriyle farklı çözümler sunuyor.

BLUE'SAFE Mavi Kale Mantolama Sistemleri dıştan duvar ısı yalıtım sistemleri için hazırlanan yaşlandırma ve performans standardına (ETAG 004) uygunluğu test edilmiş bir sistemdir. Yılda 2-3 defa yapılan bu testlerle sistemi oluşturan ürünlerin 20 yıllık performansları ölçülerek, ısı yalıtım pazarına sağlıklı bir sistem sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dow-mardav-ve-kalekim-guclerini-birlestirdi_13397.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!