Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

DSİ 63 Mühendis Alacak

1999 DMS'den 70 ve üzerinde puan alan lisans mezunları ile 2002 Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan (KPSS), KPSSP3 puanı almış olanlar arasından 63 mü

Dünyab>1999 DMS'den 70 ve üzerinde puan alan lisans mezunları ile 2002 Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan (KPSS), KPSSP3 puanı almış olanlar arasından 63 mühendis, 50 hava trafik kontrolör adayı, 8 muhasebeci, 9 tarım eksperi alınacak.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı'nın Resmi Gazete'de yayımlanan duyurusuna göre, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), KPSS'de 70 ve üzeri üzerinde puan alanlar arasından çeşitli mesleklere mensup elemanlar alacak. DSİ 29 inşaat, 8 bilgisayar, 8 Jeodezi ve Fotogrametri, 8 elektrik-elektronik, 7 makine ve 2 çevre mühendisi alacak. DHMİ, çeşitli illerde istihdam edilmek üzere toplam 50 hava trafik kontrolörü adayı, TMO ise 8 muhasebeci ve 9 eksper alacak.

ÖSYM'nin "Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İl Defa Atanacaklar İçin Tercih Yapacakların Dikkatine" uyarısıyla yayımladığı duyuruda "1999 DMS'ye lisans düzeyinde girip 70 ve üzeri puan almış veya 2002 KPSS'ye lisans düzeyinde girip KPSSP3 puanı almış iseniz bu kadrolara başvurabilirsiniz" denildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dsi-63-muhendis-alacak_7530.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!