Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Duman Tahliye Sistemlerinde Empera Halı’nın Tercihi FORM

Gaziantep'teki Empera Halı, dokuma, iplik depo, sevkiyat ve konfeksiyon alanlarında kritik bir ihtiyaç olan duman tahliye kapağı çözümü için Form Endüstri Tesisleri'nin distribütörlüğünü üstlendiği Lamilux'u tercih etti.

yapi.com.tr
Duman Tahliye Sistemlerinde Empera Halı’nın Tercihi FORM

Form Endüstri Tesisleri'nin distribütörlüğünü üstlendiği Alman menşeli Lamilux, çevre dostu ve modern tasarımlı doğal aydınlatma, duman tahliye ve havalandırma üniteleriyle endüstriyel tesislerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Gaziantep'teki Empera Halı, dokuma, iplik depo, sevkiyat ve konfeksiyon alanlarında kritik bir ihtiyaç olan duman tahliye kapağı çözümü için Lamilux'u tercih etti.

Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan Empera Halı, kalitesinden ödün vermeden sektöründe en iyisi olmayı hedefliyor. 1984 yılından bu yana makine halı üretiminde faaliyet gösteren ve Gaziantep'teki üretim merkezinde sektör deneyimiyle kapasitesini sürekli artıran Empera Halı, duman tahliye kapağı çözümü için Form Endüstri Tesisleri'nin ürün gamında bulunan Alman menşeli Lamilux F100 Wave'i tercih etti.

Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki dokuma, iplik depo, sevkiyat ve konfeksiyon alanlarında 271 adet Lamilux F100 Wave Duman Tahliye kapağı kullanıyor. Lamilux F100 Wave ile daha güçlü ve etkili duman tahliyesi, havalandırma ve doğal aydınlatma sağlayan Form, aynı zamanda bu projeyle 2023 yılı içinde Gaziantep'te gerçekleştirilen en büyük DTK yatırımına da imza atmış oldu.

Endüstri Tesislerinin Tercihi; Lamilux
Lamilux F100 Wave, şık tasarımı ve zorlu iklim şartlarına dayanıklılığıyla öne çıkarken; 60 saniyeden kısa sürede açılma, çok kademeli havalandırma, kolay kurulum, yağmurlu havalarda etkili tahliye sistemi ve ısı yalıtımı gibi avantajlarıyla yaşam ve çalışma alanlarına değer katıyor.

Otomatik ve manuel olarak devreye alınabilen duman ve ısı tahliye mekanizmaları; acil durumlarda dumanın hızlı ve etkili bir şekilde tahliye edilmesi ve ısı yükünün alınmasıyla, hem binada bulunanları hem de maddi değerleri koruyarak güvenliği sağlıyor.

 

*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/duman-tahliye-sistemlerinde-empera-halinin-tercihi-form_201424.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!