Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Dumankaya Engelsiz Ulaşım...

Dumankaya İnşaat’tan Cerrahpaşa'ya Poliklinik Desteği

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Ağrı Ana Bilim Dalı’nın yeni polikliniği, 22 Haziran Salı günü hizmete açıldı. Halit Dumankaya, "Biz Dumankaya olarak, insanımıza sağlık alanında hizmet vererek fayda sağlayacak ve onların yaşam refahını geliştirecek faaliyetlere destek vermeyi bir borç biliyoruz" dedi.

yapi.com.tr
Dumankaya İnşaat’tan Cerrahpaşa'ya Poliklinik Desteği

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Ağrı Ana Bilim Dalı’nın yeni polikliniği, 22 Haziran Salı günü hizmete açıldı. Tüm onarım ve yenileme çalışmaları Dumankaya İnşaat tarafından yapılan polikliniğin açılışına Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya’nın yanısıra polikliniğe beyaz eşya desteği veren Vestel’in bağlı bulunduğu Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu da katıldı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özgün Enver’dan bir teşekkür plaketi alan Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya, “Hiç şüphesiz sağlık her şeyden önce geliyor. Bu alanda yapılan tüm girişimlere iş dünyasının sonuna kadar destek olması gerekiyor. Biz Dumankaya olarak, insanımıza sağlık alanında hizmet vererek fayda sağlayacak ve onların yaşam refahını geliştirecek faaliyetlere destek vermeyi bir borç biliyoruz. Her şeyden öte bunu insanlık vazifemiz olarak görüyoruz ve bize bu onarım ve yenileme çalışması ile hizmet verme olanağı sunduğu için de tüm yetkililere teşekkür ediyoruz” dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dumankaya-insaattan-cerrahpasaya-poliklinik-destegi_80625.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!