Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Dumankaya Engelsiz Ulaşım...

Dumankaya'ya İkinci Kez 'İnsana Saygı' Ödülü

İnsan kaynakları alanında yürütülen çalışmaların kalitesinin yükseltilmesi ve devamının teşvik edilmesi amacıyla kariyer.net tarafından bu yıl 9.su verilen İnsana Saygı Ödülleri’nde, kariyer.net’e üye olan inşaat firmaları arasından Dumankaya ödüle ikinci kez layık görüldü.

yapi.com.tr
Dumankaya'ya İkinci Kez 'İnsana Saygı' Ödülü

İnsan kaynakları alanında yürütülen çalışmaların kalitesinin yükseltilmesi ve devamının teşvik edilmesi amacıyla kariyer.net tarafından bu yıl 9.su verilen İnsana Saygı Ödülleri’nde, kariyer.net’e üye olan inşaat firmaları arasından Dumankaya ödüle ikinci kez layık görüldü. Bu yıl 28 sektörden yaklaşık 90 firmaya verilen İnsana Saygı Ödülleri; en çok başvuru alan firmalar, en çok istihdam yapan firmalar, cevaplama oranı, bölgesel firmalar, adayların seçtiği en güzel tasarımlı ilanlar gibi kategorilere göre verildi.

14 Nisan 2010 Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde Dumankaya İnşaat adına ödülü İnsan Kaynakları Müdürü Pelin Safa aldı. Tören sonrası görüşlerini bildiren Safa; “ İnsana Saygı Ödülünü kazanabilmek için geçerli kriterlerden bir tanesi 10 binin üzerinde başvuru almak. Geçtiğimiz yıl ilk kez bu sayının üzerine çıkarak ödüle hak kazanmıştık. Bu yıl ise en çok çalışılmak istenen inşaat firmaları arasında sektör ortalamasının 2 kat üstünde başvuru alarak toplamda 27 binin üzerinde iş başvurusu aldık. Gerek izlediğimiz insan kaynakları politikamız gerekse de ekonomik krize rağmen yüzde 25 oranlarında büyüyen ciromuz neticesinde Dumankaya’ya yapılan iş başvurularında ciddi bir artış oldu” dedi.

“2007 yılında 4.000 olan başvuru sayımız, 2008 yılında 10 bini aştı ve 2009 yılında da 27 binden fazla kişiye ulaştı" diyen Safa, "Dumankaya İnşaat olarak, inşaat sektöründe insan kaynakları çalışmalarına vermiş olduğumuz önem ve gelen başvurulara geri dönüş oranımızla bu ödüle layık görüldük. Bu ödül ayrıca Dumankaya’nın işe alım sürecine verdiği önemi ve çalışmalarının etkinliğini de göstermesi açısından bizim için çok önemli” diye konuştu.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dumankayaya-ikinci-kez-insana-saygi-odulu_78889.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!