Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dünya Devleri İSPARK’ın Peşinde

İSPARK, kamu tesislerinin finansmanı ve yerel yönetimlere finansal hizmetler sağlama konusunda dünya lideri olan Dexia, Alman finans ve yatırım şirketi Dekron Invest and Amoy Invest Group ve Portekizlilerin uluslararası alanda otoparklar yapan Emparque şirketinin üst düzey yöneticilerini ağırladı.

ibb.gov.trüyükşehir Belediyesi’nin İştiraklerinden İSPARK, kamu tesislerinin finansmanı ve yerel yönetimlere finansal hizmetler sağlama konusunda dünya lideri olan Dexia, Alman finans ve yatırım şirketi Dekron Invest and Amoy Invest Group ve Portekizlilerin uluslararası alanda otoparklar yapan Emparque şirketinin üst düzey yöneticilerini ağırladı.

15-16 Mayıs tarihlerinde İSPARK’ın Mecidiyeköy’deki merkezine gelen şirket temsilcileri otoparklarla ilgili ortak yatırım, işletme ve modernizasyon konularıyla ilgili işbirliği konusunda Genel Müdür Kadir Gurbetci ile görüştüler.

İstanbul’a otopark yapımı konusunda tekliflere açık olduklarını belirten İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci, daha önce de aynı konularla ilgili Japon ve İsrailli şirketlerle de görüşüldüğünü vurgulayarak, “Şehrin ulaşımına katkı sağlayacak otoparkların yapımıyla ilgili her türlü teklife açığız. Tüm yabancı ve yerli yatırımcılarla işbirliğine gidebiliriz. Önemli olan dünya kenti İstanbul’a hizmet etmektir. Bu nedenle otoparkların işletilmesi ve modernizasyonu ile ilgili bütün teklifleri değerlendireceğiz” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dunya-devleri-isparkin-pesinde_54264.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!