Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dünya Genç Liderler Zirvesi'nde Türkiye'yi Zeynep Köksal Yaykıran Temsil Edecek

02 – 05 Şubat’ta Münih’te yapılacak 'Münih Güvenlik Konseyi' kapsamındaki 'Dünya Genç Liderler Zirvesi'nde Türkiye gençlerini Pet Holding şirketlerinden Petma Mermercilik Sanayi A.Ş’nin Genel Müdürü Zeynep Köksal Yaykıran temsil edecek.

yapi.com.tr
Dünya Genç Liderler Zirvesi'nde Türkiye'yi Zeynep Köksal Yaykıran Temsil Edecek

02 – 05 Şubat’ta Münih’te yapılacak 'Münih Güvenlik Konseyi' kapsamında düzenlenecek 'Dünya Genç Liderler Zirvesi'nde Türkiye gençlerini Pet Holding şirketlerinden Petma Mermercilik Sanayi  A.Ş’nin Genel Müdürü Zeynep Köksal Yaykıran temsil edecek. Her yıl Münih’te düzenlenen Dünya Genç Liderler Zirvesi, Güvenlik Konseyi’ne katılan ülkelerin genç jenerasyonlarının o yılın gündeminde öne çıkan başlıkları tartışmalarını ve değerlendirmelerini sağlıyor. 2012’nin gündemi ise Euro – Atlantik bölgesi sorunları, Euro krizi, AB –Avrupa entegrasyonu, Arap Baharı, Asya’nın yükselişi ve Avrupa ile ABD’ye muhtemel etkileri gibi konu başlıklarından oluşuyor.

Genç Liderler Zirvesi’ne katılan ülke temsilcisi gençler toplantılarda, Dünya Bankası Başkanı Robert Zellick, Mısır Başkan Adayı Amre Moussa, AB Dışişleri ve Güvenlik Konseyi temsilcisi Dr. Javier Solama de Madariga, Finlandiya Dışişleri Bakanı Alexander Stubb gibi isimlerle tanışıp görüş alışverişinde bulunmak imkanına da sahip olacaklar.

Almanya Federal Büyükelçiliği tarafından Türkiye gençlerini temsilen 'Dünya Güvenlik Konseyi – Genç Liderler Zirvesi'ne davet edilen Pet Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Petma Genel Müdürü Zeynep Köksal Yaykıran, “Üstlendiğim görevin bilincindeyim. Bugüne kadar Türkiye’den hep kamu kurum mensupları, temsilci olarak seçilmiş. İlk kez özel sektörden bir temsilci davet ediliyor. Hem ülkemi, hem ülkemin modern genç iş insanlarını temsil ediyor olmanın gururunu yaşıyorum. 02 – 05 Şubat arasındaki  Genç Liderler Zirvesi’nden geleceğe dönük güzel haberler ve bilgilerle dönmeyi umut ediyorum” dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dunya-genc-liderler-zirvesinde-turkiyeyi-zeynep-koksal-yaykiran-temsil-edecek_90562.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!