Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dünyanın Şekli Değişti

Düzenlediği farklı fotoğraf yarışmalarıyla dikkat çeken web sitesi worth1000.com, en son kullanıcılarından dünyanın en ünlü mimari yapılarının, anıtlarının yerini değiştirmelerini istedi. Pisa Kulesi bir gölün içine yerleşirken, Abraham Lincoln heykeli bir mağaranın içine gömüldü. 41 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada kullanıcılar photoshop

Radikal Gazetesi
Dünyanın Şekli Değişti

Düzenlediği farklı fotoğraf yarışmalarıyla dikkat çeken web sitesi worth1000.com, en son kullanıcılarından dünyanın en ünlü mimari yapılarının, anıtlarının yerini değiştirmelerini istedi. Pisa Kulesi bir gölün içine yerleşirken, Abraham Lincoln heykeli bir mağaranın içine gömüldü. 41 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada kullanıcılar photoshop yeteneklerini sergiledi. Worth1000.com kullanıcıları PacodeTaco takma adlı fotoğrafçının Pisa Kulesi çalışmasını birinci seçerken, Abraham Lincoln heykeli ikinci, Burj Al Arab’ı suların içine yerleştiren eser üçüncü oldu.

Worth1000.com, illüstrasyon, fotoğraf ve efekt alanlarında sık sık yarışmalar düzenliyor. Yarışmada kazanan eserler zaman zaman şirketlerin logolarında kullanılıyor. Site yarışmalarında kazananlara para ödülü de veriyor. Şu anda 6 gün daha devam edecek logo yarışmaları, genç tasarımcılardan yoğun ilgi görüyor.
Aynı zamanda photoshop meraklılarına yönelik efekt derslerini de siteden ücretsiz almak mümkün.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dunyanin-sekli-degisti_85994.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!