Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

DuPont Türkiye'den Eğitim Seferberliği

DuPont Türkiye, Türkiye genelindeki DuPont™ Corian® ve DuPont™ Montelli® imalatçıları için Teknik Eğitim Seminerleri düzenliyor. Periyodik olarak düzenlenecek olan eğitim seminerleri, DuPont™ Corian® ve DuPont™ Montelli® ‘nin fabrikadaki üretiminden atölyedeki imalatına, ev veya iş mekânındaki montajına kadar her adımı sürekli geliştirmeyi

yapi.com.tr
DuPont Türkiye'den Eğitim Seferberliği

STRONG>DuPont Türkiye, Türkiye genelindeki DuPont™ Corian® ve DuPont™ Montelli® imalatçıları için teknik eğitim seminerleri düzenliyor. Periyodik olarak düzenlenecek olan eğitim seminerleri, DuPont™ Corian® ve DuPont™ Montelli® ‘nin fabrikadaki üretiminden atölyedeki imalatına, ev veya iş mekânındaki montajına kadar her adımı sürekli geliştirmeyi hedefliyor.

Eğitimlerin sonuncusu 11 - 13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilmişti. Seminere, 30’un üzerinde DuPont™ Corian® ve DuPont™ Montelli® imalatçısından 70’in üzerinde imalat ve montaj ustası katıldı. Eğitim, DuPont’un Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Eğitim Uzmanı Karim Fahmy tarafından gerçekleştirdi. Bir sonraki eğitim seminerinin 10 Ekim’de yapılması planlanıyor.

DuPont'un, imalat ve montaj eğitimlerini tamamlayan, aynı zamanda atölyede ve ürünün pazarlanmasında bir takım gereksinimleri karşılayabilen imalatçılarını Quality Network üyesi yaptığını hatırlatan DuPont Yapı Çözümleri Ülke Müdürü Hanefi Küçük, DuPont’un Türkiye’nin geneline yayılmış, çeşitli illerde bulunan 10 Quality Network üyesi bulunduğunu açıkladı ve "DuPont olarak bu sisteme dahil olan Corian® imalatçımızın yapmış olduğu işlerde nihai kullanıcıya,  hem üründe hem de işçilikte belirli sınırlar dahilinde garanti sağlamaktayız" dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dupont-turkiyeden-egitim-seferberligi_81649.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!