Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

DYO'dan 'Bir Bilene Sorun'

Dyo, boya ve boyamayla ilgili kafasında soru işaretleri olan herkesin, ihtiyaç duyduğu bilgiye konunun uzmanlarından ve ilk elden ulaşmasını sağlamak amacıyla www.birbilenesorun.com.tr sitesini hizmete açtı. Sitede teknik bilgilerin yanısıra renkler, doğru renk ve boya seçiminin nasıl olması gerektiği, boyanın en doğru nasıl uygulanacağı, bu

yapi.com.tr
DYO'dan 'Bir Bilene Sorun'

Dyo, boya ve boyamayla ilgili kafasında soru işaretleri olan herkesin, ihtiyaç duyduğu bilgiye konunun uzmanlarından ve ilk elden ulaşmasını sağlamak amacıyla www.birbilenesorun.com.tr sitesini hizmete açtı. Sitede teknik bilgilerin yanısıra renkler, doğru renk ve boya seçiminin nasıl olması gerektiği, boyanın en doğru nasıl uygulanacağı, bu ustalara nasıl ulaşılabileceği gibi pek çok bilgiye ulaşılabiliyor. Dekorasyona dair ipuçlarının da sunulduğu web sitesine, sorularınızla da başvurabiliyorsunuz. Dyo, en kısa zamanda size sorunuzun cevabını gönderiyor. Üye olma şartı aranmaksızın herkesin kolayca faydalanabildiği siteye üye olanlar ise pek çok avantajdan yararlanma şansına sahip. Yakın zamanda boya ile ilgili farklı alanlarda tüketicilere destek sağlayacak uygulamalar da sitede yer alacak. 

Boya ve renkler konusundaki yeni rehberiniz olmaya aday olan www.birbilenesorun.com.tr, hyper-realistic 3D karakterler ve değişik animasyonlarla zenginleştirildi. Bu yönüyle benzerlerinden ayrılan sitede, soruları yanıtlayan ve kullanıcılara öneriler sunan üç farklı karakter bulunuyor. Boyayla ilgili teknik konularda Barış Bey, renk ve renk trendleri ile dekorasyon konusunda Bilge Hanım, boya uygulamaları konusunda ise Bekir Usta’ya danışılabiliyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dyodan-bir-bilene-sorun_86230.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!