Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

E.C.A. SEREL UNICERA Fuarı'nda

"E.C.A. ile Yıllarca Beraber Olmak Garanti"

ELMOR, E.C.A. teknolojisine ve ürünlerine duymuş olduğu güvenle ‘’Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’’ diyerek tüketicileriyle 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Fuarı’nda buluşmaya hazırlanıyor.

yapi.com.tr
"E.C.A. ile Yıllarca Beraber Olmak Garanti"

Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarı firmalarından Elmor, tasarımı, teknolojiyi  ve kaliteyi birleştirerek piyasaya sunduğu E.C.A. ve SEREL markalı ürünlerini 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.

Bu yılki UNICERA Fuarı’nda E.C.A. SEREL markalı ürünlerini sergileyecek olan ELMOR; tüketicilerine tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada olabileceğinin de garantisini veriyor.

ELMOR A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz fuarın en önemli gündem maddelerinden birinin "Yıllarca Beraber" mottosundaki misyon doğrultusunda, E.C.A. markalı krom kaplı tek kumandalı – çift kumandalı batarya ve musluk grubu ürünlerinde vermeye başladıkları 20 yıl garanti olduğunun altını çizerek fuardaki sergileyecekleri ürünler hakkında şunları söyledi:

"Banyo ve mutfakların yaşam alanları haline geldiği günümüzde tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirdiğimiz teknoloji, tasarım ve kalitenin bir arada olduğu E.C.A. SEREL markalı ürünlerimizi görmek, gelişmeleri takip ederken içinizi ve cebinizi rahatlan çözümlerimiz için herkesi 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de 4. Salon B02 No’lu E.C.A. SEREL standına bekliyoruz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-c-a-ile-yillarca-beraber-olmak-garanti_162889.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!