Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

E.C.A. SEREL UNICERA Fuarı'nda

E.C.A. SEREL markalı seramik sağlık gereçleri ve armatür ürünlerinin yurt içi dağıtım firması Elmor, kalite, tasarım ve teknolojiyi birleştiren ürünlerini 5 - 9 Şubat tarihleri arasında UNICERA Fuarı'nda sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşturacak.

yapi.com.tr
E.C.A. SEREL UNICERA Fuarı'nda

Banyo mobilyaları sektöründeki yatırımlarını görücüye çıkaracak SEREL'in geniş ürün gamı UNICERA'da farklı bir konseptle tanıtılacak. Farklı mobilya ihtiyaçlarına yanıt veren ve aynı zamanda herkesi kendi ruh halini yansıtan banyolar için yenilenmeye davet eden E.C.A. SEREL standında; düzenli, zamansız, huzurlu ve dinamik tasarımlarıyla dikkat çeken 4 ayrı banyo bulunuyor.

Her zaman yenilikçi bir marka olduklarının altını çizen Elmor A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz, "2019'da yenilenmenin önemine değiniyoruz. Bu kapsamda SEREL banyo mobilyalarının en yeni ürünlerini fuarda sergileyeceğiz. Geniş ürün gamımızla biz yenilenirken; tüketicilerimize de bu yeniliğe ortak olma, SEREL ile yenilikleri evlerine taşıma çağrısı yapıyoruz. UNICERA'da da bu konuda ilham verecek sürprizlerle dolu bir standımız olacak" ifadelerini kullandı. 2019 yılında banyo gereçlerinde tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada sunulduğu ürünlerin önemine dikkat çekmeyi hedeflediklerini hatırlatan Öz, SEREL markası ile mobilya sektörüne de en uygun çözümleri sunacaklarını vurguladı.Parmak izi ve su izi endişesine son veren armatürler ilk kez Unicera'da sergilenecek
Hijyen alanındaki "ilk"lerine bir yenisini ekleyen E.C.A. yeni kaplama özelliği sayesinde, parmak izi ve su izi bırakmayan armatürlerini ilk kez UNICERA'da lanse edecek. Bu yeni teknoloji sayesinde tüketicilerinin önemli sorunlarından birine daha E.C.A. farkıyla çözüm üretmekten mutluluk duyduklarını belirten Öz, "Biz tüketicilerimizin E.C.A. markasının kalitesine, dayanıklılığına ve hizmetine olan güvenleri sayesinde pazarda en çok tercih edilen markayız. Tüketicilere sunacağımız bu yeni teknoloji ile sektöre yön vermeyi ve talebi etkilemeyi sürdüreceğiz" dedi.

"Su yenilenmektir" konseptiyle sunulacak ürünler, fuardaki 4. Salon, B02 no'lu E.C.A. SEREL standında sergilenecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-c-a-serel-unicera-fuarinda_170319.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Knauf Alçı Sıvalar

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!