Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

E.C.A Showroom Kayseri'de Açıldı

50 yılı aşkın süredir Türkiye ısı sektöründe önemli bir yere sahip olan E.C.A, yeni showroom’unu Kayseri'de açtı. Kayseri Belediye Başkanı ve EMAS Genel Müdürü Cahit Köse’nin katılımıyla açılışı gerçekleşen showroom'da, kaliteyi, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan E.C.A markalı ısı grubu ürünleri sergileniyor.

yapi.com.tr
E.C.A Showroom Kayseri'de Açıldı

eknolojiyi kalite ve estetik ile buluşturarak tüketiciye sunan E.C.A, ısı grubu ürünlerini Kayserililerle buluşturmak üzere Kayseri’de ilk showroom’unu açtı. Abdullah Zorlu’nun sahip olduğu Zorlu Ticaret tarafından işletilecek olan showroom’da, yüzde 50’lere varan oranda enerji tasarrufu sağlayan kombiler, şofbenler, radyatörler, valfler ve doğal gazlı sobalardan oluşan zengin bir ürün yelpazesi yer alıyor.

50 metrekarelik geniş bir alana kurulan showroom’un açılışına Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Bekir Adıyaman Makina Mühendisleri Odası Başkanı Ali Alkan, Tesisatçılar Odası Başkanı Hayrullah Sundu, Sanayi Odası Başkan Vekili Nurettin Okandan ve EMAS Genel Müdürü Cahit Köse katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Emas Genel Müdürü Cahit Köse, üretimde ülkemizin kıt olan doğal kaynaklarını korumak amacını temel aldıklarını ve enerji tasarruflu ürünlerini Kayserili vatandaşlarla buluşturmaktan son derece mutluluk duyduklarını söyledi. Köse, konuşmasını şöyle sürdürdü: Küresel ısınmanın sadece ülkemizi değil dünyayı tehdit ettiği bu dönemde, E.C.A olarak gündemimizin öncelikli konuları arasında, geliştirdiğimiz yeni ürünlerle, ülkemizde tasarruf bilincini yaygınlaştırmak ve tasarruflu ürünlerin faydasını kamuoyuna anlatmak yer almaktadır.

Elginkan Topluluğu Isı Grubu’nun AR-GE mühendislerince geliştirilen ve küresel ısınmaya karşı enerji tasarruf sağlayan 'akıllı E.C.A. kombisi' ile yılda yüzde %20’ye varan enerji tasarrufu sağlanıyor. E.C.A. termostatik radyatör valflerinin sağladığı ısı tasarrufu ise %30’lara ulaşıyor, Europlus kombiler ise güneş enerjisi ile entegre çalışabiliyor. Hijyeni tercih edenler de E.C.A.’nın hijyenik panel radyatörünü seçiyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-c-a-showroom-kayseride-acildi_57810.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!