Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

e-Katalog Yenilenen Yüzüyle yapi.com.tr'de

e-Katalog 3 Mayıs'ta Yenilenen Yüzüyle yapi.com.tr'de

yapi.com.tr
e-Katalog Yenilenen Yüzüyle yapi.com.tr'de

apı sektörü yeni bir ürün kataloğu konsepti ile tanışıyor. Yapı sektörü profesyonelleri ve son kullanıcılar, yapı malzeme ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgilere artık bir "tık" uzaklıkta. www.yapi.com.tr kullanıcılarının en çok başvurduğu bölümlerden biri olan e-KATALOG, genişletilmiş içeriği, kullanım kolaylığı sağlayan yeni tasarımıyla kullanıcıların hizmetinde.

Ürünlerin teknik bilgilerine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz "Teknik Bilgi Sayfaları"nın yanı sıra, "fotoğraf", "uygulama ve detay dosyaları", ürünlere ait "CAD çizimleri" ve "Ekolojik Özellikler Listeleri" yardımıyla ürünlerle ilgili aradığınız bilgilerin tamamını e-KATALOG'da bulabileceksiniz. Yeni çıkan ürünlerle ilgili en güncel bilgileri de ulaşabileceğiniz e-KATALOG, seçmiş olduğunuz ürünleri "size özel bir arşivde" biriktirmenize de olanak sağlıyor.

e-KATALOG nedir ve ne gibi avantajlar sağlar?
e-KATALOG, batılı ülkelerde örneklerine rastladığımız online ürün kataloglarının Türkiye'deki ilk ve tek örneğidir. Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet veren e-KATALOG, yapı sektöründe hizmet veren "1.150 firmanın" "25.000 ürünü" ve "5.000 markasıyla" ilgili detaylı teknik bilgi ve dokümanları, ürün seçiminde karar verici konumdaki kişilerle ve kullanıcılarla buluşturur.

Kullanımı ücretsizdir. Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet verir. Firma ve ürün bazında gelişmiş arama seçenekleriyle sektörde faaliyet gösteren firmaların ürettiği ya da tedarik ettiği ürün ve markalara hızlı erişim sağlar. Güncel bilgi içerir.

Basılı kataloglardan farkı nedir?
Basılı katalogların aksine, reklam sloganlarından arındırılmış ve standartlaştırılmış dokümanlar aracılığıyla ihtiyacınız olan teknik bilgiye en kısa yoldan ulaşmayı sağlar. Üye firmalara ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi güncellemeye olanak tanıdığı için sürekli güncellenir.

e-KATALOG'da ürünlerle ilgili hangi dokümanlara ulaşılabilir?
e-KATALOG'da yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili fotoğraf, teknik bilgi, detay, uygulama örnekleri, CAD blokları, ekolojik özellikler listesi gibi dokümanlara ulaşılabilir. Her ürünün teknik bilgi sayfasında markası, grubu, tanımı ve detaylı açıklaması, uygulama alanları, teknik özellikleri, performans değerlendirmesi, bakım özellikleri, kalite ve garanti belgeleri, standartları ve iletişim bilgileri yer alır.

www.yapi.com.tr'ye yeni eklenen özellikler, e-KATALOG modülünü şimdi çok daha profesyonel bir hizmet haline getiriyor. Yenilenen elektronik katalog sayfalarımız, ürün ve hizmetleriniz hakkında hedef kitleniz ile paylaşabileceğiniz bilginin miktarını önemli ölçüde artırıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-katalog-yenilenen-yuzuyle-yapi-com-trde_45472.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!