Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ege Bölgesi'nde Yılın En Başarılı Ekibi BTM

BTM A.Ş., Türkiye Kalite Derneği (Kalder) İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 10. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nda 'Ege Bölgesi Yılın Başarılı Ekibi' ödülüne değer bulundu. Ana teması 'Domino Etkisi: Kalite' olan 10. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nda 'Ege Bölgesi Yılın Başarılı Ekibi' ödülü için toplam 10 ekip yarışırken, mutlu sona BTM A.Ş.

yapi.com.tr
Ege Bölgesi'nde Yılın En Başarılı Ekibi BTM

Su ve ısı yalıtım sektöründe geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren BTM  A.Ş, Türkiye Kalite Derneği (Kalder) İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 10. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nda 'Ege Bölgesi Yılın Başarılı Ekibi' ödülüne değer bulundu. Ana teması 'Domino Etkisi: Kalite' olan 10. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nda 'Ege Bölgesi Yılın Başarılı Ekibi' ödülü için toplam 10 ekip yarışırken, mutlu sona BTM A.Ş. ulaştı.

Ödülü BTM adına Genel Müdür yardımcısı  Nilüfer Keyvanklıoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr Şevkinaz Gümüşoğlu’ndan aldı. Bünyesindeki teknik elemanların oluşturduğu ‘Toprak’ isimli grupla 2009 yılında, Corrubit çatı kaplama malzemesinde verimliliği arttırma, atık miktarını azaltma ve maliyet düşürmeye yönelik proje çalışması başlatan BTM A.Ş, yarışmada birçok büyük ölçekli firma arasından sıyrılmayı başardı.

Bu yıl dokuzuncusu verilen ödülü kazandıkları için mutlu olduklarını dile getiren BTM Genel Müdür Yardımcısı Nilüfer Keyvanklıoğlu, “Corrubit ünitesinde yapılan başarılı ekip çalışmasıyla, büyük jürinin de değerlendirmesi sonucu ödüle kavuştuk. Operatör, postabaşı ve teknik elemanların oluşturduğu 'Toprak' ekibi, verimliliği büyük oranda arttırdı” bilgisini verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-bolgesinde-yilin-en-basarili-ekibi-btm_69678.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!