Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ege Bölgesi'nin Gururu Ege Plast

Capital dergisinin düzenlediği Türkiye’nin en beğenilen şirketleri araştırmasında 2005 yılında olduğu gibi 2007 yılında da EGEPLAST sektöründe birinci seçildi. Rirtz Carlton Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde birincilik ödülünü Ege Plast adına alan Mazhar Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zorlu, tüm çalışanlar, bayiler adına aldığı

yapi.com.tr
Ege Bölgesi'nin Gururu Ege Plast

Capital dergisinin düzenlediği Türkiye’nin en beğenilen şirketleri araştırmasında 2005 yılında olduğu gibi 2007 yılında da EGEPLAST sektöründe birinci seçildi ve Ege Bölgesinin gururu oldu. Geçtiğimiz günlerde Rirtz Carlton Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde birincilik ödülünü Ege Plast adına alan Mazhar Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zorlu, tüm çalışanlar, bayiler adına aldığı ödülün, ürün kalitesinin, müşteri memnuniyetinin, firma güvenirliğinin yanısıra plastik sektöründe çeşit ve hizmet anlayışında yenilikçi ve öncü rollerini perçinlendiğini ifade etti.

Capital dergisinin geçtiğimiz yıl 602 şirket ve 1350 yöneticinin katılımı ile gerçekleştirdiği araştırma ile Türkiye'de 33 söktörün en beğenilen ilk üç şirketi saptandı.

Plastik sktöründe yapılan değerlendirmede EGEPLAST’ın üretimi, ürün kalitesi, satış sonrası oluşan müşteri memnuniyetinin yanısıra grubun ürünlerinin Türkiye genelinde pazarlamasını üstlenen EGE YILDIZ’ın geniş bayi ağı ve hizmet anlayışı gibi kriterler göz önünde bulundurularak 2007 yılında da sektöründe birinciliğe layık görüldü.

Sonuçların analizinde EGEPLAST’ı öne çıkaran en önemli özelliklerin hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, bölgeye, ekonomiye iş gücü ve yatırımlar ile katkısı, pazarlama ve satış stratejileri oldugu belirlendi.

EGEPLAST’ı birinciliğe taşıyan diğer güçlü değerlerde de “yeni ürün geliştirme, yenilikçi ve sektörde öncü olması” ağırlıklı olarak ayrıca öne çıkıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-bolgesinin-gururu-ege-plast_61603.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!