Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ege Mimarlık "TEMAS" Atölyeleri Başlıyor

Mimarlar Odası İzmir Şubesi dergisi Ege Mimarlık’ın “TEMAS” ana başlığı altında düzenlenecek çevrimiçi atölyeler dizisine son başvuru tarihi 20 Mayıs.

yapi.com.tr
Ege Mimarlık "TEMAS" Atölyeleri Başlıyor

Etkinlik Metni

"Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nin dergisi Ege Mimarlık’ın 107. sayısını interaktif bir yöntemle üretmeye karar verdik. Bu amaçla, sayımızın içeriğini oluşturacak şekilde, çevrimiçi atölyeler ve bir de çevrimiçi yuvarlak masa toplantısı kurguladık. Böyle bir yaklaşımın, basılı yayın için oldukça farklı bir içerik elde etme yöntemi olmakla beraber, mimarlık mesleğinin iletişime ve kolektif üretime dayalı yapısına atfen, içinde bulunduğumuz olağanüstü koşulları telafi edecek bir yöntem olacağını umuyoruz".

 
 
 
 
Her disiplinden mezun ve öğrencilerin katılımına açık olan TEMAS Atölyeleri 27 Mayıs ve 6 Haziran tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleşecek. Başvuru için, 20 Mayıs 2020 Çarşamba gün sonuna kadar egemim@izmimod.org.tr adresine atölyeye katılım ile ilgili 100 kelimeyi geçmeyen motivasyon metninin ve ad-soyad/meslek-mezuniyet/okul-sınıf ile iletişim bilgilerinin gönderilmesi gerekmektedir. Atölye katılımcılarının seçimleri yürütücüler tarafından yapılacaktır.
 
Etkinlik Programı

TEMAS Atölye 1

 
TEMAS Atölye 2
 
TEMAS Atölye 3
 
TEMAS Atölye 4