Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Egeyapı’nın Batışehir Şantiyesi Vefa'dan

Büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan ve 'Büyük işler bizle başlar' sloganını benimseyen Vefa Prefabrike Yapılar, Bağcılar’da E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği bölgedeki arsada Batışehir adıyla yeni bir kent kuran Egeyapı Group’un şantiyesini kurdu.

yapi.com.tr
Egeyapı’nın Batışehir Şantiyesi Vefa'dan

Büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan ve 'Büyük işler bizle başlar' sloganını benimseyen Vefa Prefabrike Yapılar, Bağcılar’da E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği bölgedeki arsada Batışehir adıyla yeni bir kent kuran Egeyapı Group’un şantiyesini kurdu. Fransa’dan Afganistan’a, Sibirya’dan Sudan’a kadar dünyanın dört bir yanına prefabrike şantiye binaları, ofis ve yaşam konteynerleri, profesyonel kullanıma uygun prestij binaları, acil yerleşim üniteleri çözümlerini ulaştırdıklarını söyleyen Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, “Vefa Prefabrike Yapılar olarak ön üretimli hafif prefabrikeler ve modüler yaşam konteyner üniteleri ile büyük projeler için kamplar, şantiye binaları, sosyal tesis binaları, acil yerleşim üniteleri ve ofisler kuruyoruz” dedi.

Türkiye’deki büyük projelerde imzası var

Türkiye’deki büyük projelerin hemen hepsinde var olduklarını dile getiren Ali İhsan Sağlamkaya, İstanbul’daki büyük projelerin mobilizasyonlarına imza attıklarını kaydetti. Sağlam, kaliteli, pratik, estetik ve ekonomik sistemler kurmayı müşteri memnuniyetinin temel şartı kabul ettiklerini belirten Sağlamkaya, “Vefa Prefabrike Yapılar, sadece prefabrike yapılar üretmekle kalmayıp, AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına da özellikle önem veriyor. Makine donanımında en son teknolojiyi takip eden, üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek ürün kalitesine verdiği önemi ortaya koyan Vefa Prefabrike Yapılar, tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi rekor sayılabilecek sürelerde tamamlayarak sektördeki öncü konumun sürdürüyor” bilgilerini verdi.

Yurtdışında da gücünü artırıyor

Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da güçlü olan Vefa Prefabrike’nin 2011 yılına hızlı başladığını ve bu yıl ihracat yaptığı ülke sayısını 41’e çıkardığını söyleyen Ali İhsan Sağlamkaya, “2007 yılında toplam üretimimizin yüzde 32’sini, 2008 yılında ise yüzde 35’ini ihraç ederken, bu rakamı 2009 yılında yüzde 52’ye çıkardık ve 2010 yılında bu oranı korumayı başardık. 2011 hedefimiz de yine yaklaşık olarak bu orana ulaşmak” dedi.

ETİKETLER: firma proje
http://www.yapi.com.tr/haberler/egeyapinin-batisehir-santiyesi-vefadan_89245.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!