Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Eğitim ve Sanayi İşbirliğinde FORM Sektöre Destek Vermeye Devam Ediyor

Üniversiteler, meslek liseleri ve sanayi işbirliği alanında FORM sektöre destek vermeye devam ediyor. Form Şirketler Grubunun Servis ve Bakım Form Tesisler Bakım AŞ, bu doğrultuda sırasıyla İstanbul Sanayi Odası Vakfı, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Samandıra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yıldız Teknik Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma

yapi.com.tr
Eğitim ve Sanayi İşbirliğinde FORM Sektöre Destek Vermeye Devam Ediyor

Üniversiteler, meslek liseleri ve sanayi işbirliği alanında FORM sektöre destek vermeye devam ediyor. Form Şirketler Grubunun Servis ve Bakım Form Tesisler Bakım AŞ, bu doğrultuda sırasıyla İstanbul Sanayi Odası Vakfı, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Samandıra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yıldız Teknik Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi laboratuarlarına AVM’lerde yoğun olarak kullanılan su kaynaklı ısı pompası (WSHP) test istasyonunu bağışladı.

Isı pompası test istasyonu, Form Tesisler Bakım AŞ’nin merkez atölyesinde, teknik okullarda öğrencilerin ısı pompaları hakkında her türlü test ve uygulamayı yapabileceği şekilde hazırlandı. Yapılan bu çalışmalarla ülkemizde özellikle AVM’lerde yoğun kullanım alanı bulunan Climate Master marka ısı pompalarının çalışma prensipleri, bakım ve servis işlemlerin hakkında öğrencilerin daha donanımlı olması ve sektöre yetişmiş iş gücü sağlanması planlanıyor. Form Tesisler Bakım firması Genel Müdürü Ekrem Çeştepe, meslek liseleri ve üniversitelerle yakın çalışmalar yaparak bağış aracılığıyla sektöre ve sektör çalışanlarına kalifiye eleman yetişmesi konusuna destek olmayı amaçladıklarını ifade etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/egitim-ve-sanayi-isbirliginde-form-sektore-destek-vermeye-devam-ediyor-_91650.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!