Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Elbistan Otogarı Yenileniyor

Elbistan’da şehirlerarası otobüslerin faaliyet gösterdiği otobüs terminalinin yenilenmesi için çalışmalara başlandı. Eskisinin yıkılarak yenisinin

Zamanb>Elbistan’da şehirlerarası otobüslerin faaliyet gösterdiği otobüs terminalinin yenilenmesi için çalışmalara başlandı. Eskisinin yıkılarak yenisinin yapılacağı Elbistan otobüs terminali, daha modern bir görünüme kavuşacak.

Elbistan Belediye Başkanı Abdullah Paksoy, otobüs terminalini Elbistan’a yakışır hale getireceklerini belirterek, “Bir şehrin nasıl bir yapıya ve kültüre sahip olduğunu anlamak için otobüs terminalleri büyük bir önem taşımaktadır. Bir insan şehrin içine girmese bile otobüs terminaline bakarak o şehir ve yaşayan insanların kültür durumuyla ilgili bir fikre sahip olabilir. Bu nedenle, her geçen gün gelişen Elbistan’ımızın güzelliğini her alanda yansıtmamız gerekiyor. Otobüs terminalinin şu andaki hali, maalesef şehrimize yakışmıyor. Bunun için en kısa zamanda daha modern ve ihtiyaca cevap verecek bir otobüs terminali yapacağız.” diye konuştu.

Otobüs terminalinin yapımı için gereken ödeneğin temin edildiğini belirten Başkan Paksoy, eski otogardaki firma ve işyerlerinin geçici olarak başka bir yere taşınacağını, en kısa zamanda yeni binanın hizmete açılacağını söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/elbistan-otogari-yenileniyor_3936.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!