Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ELMOR yeni showroom açtı

Yapı sektörü kuruluşu ELMOR, yeni showroomunu Göztepe’de Bağdat Caddesi üzerinde açtı. Elginkan Holding İdare Meclisi üyelerinin katılımıyla açılışı g

NTV-MSNBCapı sektörü kuruluşu ELMOR, yeni showroomunu Göztepe’de Bağdat Caddesi üzerinde açtı. Elginkan Holding İdare Meclisi üyelerinin katılımıyla açılışı gerçekleştirilen showroomda ECA ve SEREL markalı ürün grupları sergileniyor.

17 Mayıs— ELMOR showroomlarının sırası ile, İstanbul Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde de tüketicisinin hizmetine sunulması hedefleniyor.

ELMOR Göztepe ile yeni trendler, yeni çizgiler ve teknoloji aynı mekanda tüketiciye sunuluyor. Minimalist, işlevsel ve modern yaklaşımları bir bütün olarak yansıtan ELMOR’da tüketicilere, hayal ettikleri banyoyu yaratmaları için E.C.A. Sıhhi Tesisat Armatürleri ve aksesuarları, valfler, SEREL markalı seramik sağlık gereçleri, akrilik küvetler, banyo mobilyaları ve karo seramiklerden oluşan sınırsız ve zengin bir dünya sunuluyor.
Banyo dekorasyonunda yeni trendlere açılan bir kapı olacak ELMOR showroomlarının sırası ile, İstanbul Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde de tüketicisinin hizmetine sunulması hedefleniyor.
ELMOR’un satışa sunduğu E.C.A Armatürlerinin ve SEREL Seramik Sağlık Gereçleri’nin servis hizmetleri, Elginkan topluluğu şirketlerinden KOBİ’ler kategorisinde “2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü” sahibi EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye bağlı Yetkili Servisler tarafından tüketicilere sağlanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/elmor-yeni-showroom-acti_722.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!