Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Elmor'da "Su Günü"ne Farklı Kutlama

Hayatın her safhasında insan yaşam konforunu artırmayı ilke edinen ve sektördeki uluslar arası trendleri yakından takip ederek ilkleri gerçekleştir

yapitr.comb>Hayatın her safhasında insan yaşam konforunu artırmayı ilke edinen ve sektördeki uluslar arası trendleri yakından takip ederek ilkleri gerçekleştiren ELMOR, 22 Mart 'ta kutlanılacak olan "Dünya Su Günü"nde, bu yaşamsal kaynağın tasarrufunu sağlayan üstün teknoloji ürünlerini tanıtarak, su tasarrufuna katkı sağlayan ürünleri konusunda tüketicileri bilinçlendirmeyi hedefliyor.
Nüfusu hızla artan bir dünyada su, günden güne daha hayati bir önem kazanıyor ve stratejik bir madde haline dönüşüyor.
ELMOR'da armatürde su tasarrufu konsepti ile Türkiye'de ilk uygulama olan Mix 2000 serisi ürünlerini 1999 yılından buyana üretiyor.
ELMOR, bu serinin başarısından aldığı cesaret ile bu konudaki yaklaşımını bir adım daha ileriye götürerek, su tasarrufu uygulamasını bütün mix bataryalarına yaydı.
Kasım 2001'den itibaren tüm E.C.A mix bataryalar standartların öngördüğü minimum su miktarını akıtacak şekilde yeniden düzenledi.
Artık E.C.A Mix Bataryalar, piyasadaki geleneksel armatürlere göre dakikalarca gereksiz su akıtıldığı düşünülecek olursa, oluşacak su tasarrufu miktarının günde binlerce tonu bulduğu rahatlıkla görülebilir.
Üstün nitelikli ELMOR ürünlerinin servis hizmetleri, Emar Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Tic. A.Ş'ye bağlı yetkili servisler tarafından tüketicilere sağlanıyor.

Tel: (0212) 251 70 06


http://www.yapi.com.tr/haberler/elmorda-su-gunune-farkli-kutlama_3637.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!