Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Elvin Tekstil'den Almanya Çıkartması

Desen ve tasarılarıyla perdede dünya modasına yön veren Elvin Tekstil, yeni koleksiyonunu 9-12 Ocak 2008 tarihlerinde Almanya Frankfurt’ta yapılacak, dünya ev tekstilini yön veren Heimtextil Fuarı'nda tanıtacak. Fuarın bu yıl ki teması, 'Renkler ve Renklerin Uyumu'.

yapi.com.tr
Elvin Tekstil'den Almanya Çıkartması

esen ve tasarılarıyla perdede dünya modasına yön veren Elvin Tekstil, yeni koleksiyonunu 9-12 Ocak 2008 tarihlerinde Almanya Frankfurt’ta yapılacak, dünya ev tekstiline yön veren Heimtextil Fuarı’nda tanıtacak. Fuarın bu yıl ki teması ‘Renkler ve Renklerin Uyumu’.

Elvin, dünyanın en büyük ev tekstil fuarı olan Heimtextil’de yeni tasarladığı Osmanlı çizgilerini ustaca günümüz modasıyla harmanladığı Osmanlı koleksiyonunu, 2008 için hazırladığı yeni tasarımlarını ve çocuklar için ürettiği neşeli, fonksiyonel aynı zamanda antibakteriyal Elvin Kids’i görücüye çıkaracak. Elvin Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Tasarımcısı Canan Sönmez Canik, Avrupa’nın en önemli fuarı Heimtextil’e Elvin Tekstil olarak 18 yıldır aynı heyecanla katıldılarını ve her sene yeni tasarımlar ve gelişen teknolojileri dünyayla paylaşmaktan büyük gurur duyduklarını belirtti. Canik, Türk tekstilinin dünyadaki yerini ve gelişimini görmek açısından böyle fırsatların mutluluk verici olduğunu sözlerine ekledi.

Bursa’dan tüm dünyaya adını duyuran Elvin, üretiminin %80’ini yurtdışına ihraç ediyor. Şirket faaliyetlerini, Yunanistan, Almanya, İspanya, İtalya, Hollanda, Portekiz gibi ülkelerin yanısıra Uzak Doğu (Çin, Hong Kong, Kore, Japonya) ve Amerika ülkelerinde de sürdürüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/elvin-tekstilden-almanya-cikartmasi_57813.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!