Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Emlaksikayeti.com Yayında

Sektördeki önemli bir boşluğu doldurma ve konutta referans noktası olma iddiasını taşıyan ve tüketiciyi bilinçlendirerek inşaat sektöründeki kaliteyi ve kurumsal bakış açısını en üst seviyeye ulaştırmayı hedefleyen emlaksikayeti.com yayın hayatına başladı.

yapi.com.tr
1 Emlaksikayeti.com Yayında

Sektördeki önemli bir boşluğu doldurma ve konutta referans noktası olma iddiasını taşıyan ve tüketiciyi bilinçlendirerek inşaat sektöründeki kaliteyi ve kurumsal bakış açısını en üst seviyeye ulaştırmayı hedefleyen emlaksikayeti.com yayın hayatına başladı. Ev sahibi olacak kişiler, konut alma süreci ve sonrasında çözülemeyen sorunlarını bu sitede paylaşıp çözüme ulaşabilecekler. Uzun yıllar emlak sektörü içerisinde hizmet vermiş olan Avrupa PY Yönetim Kurulu Başkanı Ediz Giray ve Uğur Gürses tarafından kurulan emlaksikayeti.com, firmaların konut üretimindeki başarılarının da konut alıcıları tarafından ifade edildiği bir platforma dönüşecek.

Şikayetinizi yazın çözüm üretelim

Bu sitenin sektör için önemli bir boşluğu dolduracağını söyleyen emlaksikayeti.com Genel Müdürü Uğur Gürses, “İşinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın mutlaka şikayet olur. Önemli olan, bu şikayetlerin ne kadar dikkate alınıp ne kadar kısa sürede çözümlendiğidir. Konut üretiminde başarısını tescilleyen inşaat sektörünün, şikayet mekanizmasının kurumsallaşmasından son derece memnun olacağını ve konut üretiminde gösterdiği başarıyı şikayet çözümünde de göstereceğine inanıyoruz” dedi. Uğur Gürses, sitenin içeriği ve işleyişi hakkında şunları söyledi:

“Tüketicilerin siteye ücretsiz üye olarak yazdıkları şikayetler, ilgili firmalara iletiliyor ve bir çözüm ortamı sağlanıyor. Elde edilen tüm sonuçlar, firmaların şikayetlere dönüş süreleri, çözüm oranları, firma kıyaslamaları gibi pek çok veri site içerisinde yer alıyor. Emlaksikayeti.com tüketici ile firmalar arasında bir etkileşim gerçekleşmesini sağlıyor. Biz inanıyoruz ki, emlak sektörünün tek eksik bacağı olan şikayet mekanizmasının hayata geçmesiyle birlikte, sektör hak ettiği kaliteye kavuşacaktır.”
 
Zengin ve güncel içerik

Emlaksikayeti.com portalında tüketiciyi bilinçlendiren güncel emlak haberleri, konut kredileri hakkındaki sorulara çözüm olacak Mortgage köşesi, hukuki konuların danışılabileceği hukuk köşesi, sektör ile ilgili genel yorumları ve sektörel yazıların yer aldığı blog köşesi gibi birçok alan bulunuyor.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/emlaksikayeti-com-yayinda_85619.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Sonunda sektörün bilinmeyen gerçekleri ortaya çıkmaya başlıyacak.referans için iyi bir kaynak olacağını umut ediyorum YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!