Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

EMO’dan Pazar Yerlerine Konulacak Güneş Paneli Çalışmasına Destek

Yenimahalle Belediyesi sınırları içinde yer alan pazar yerlerinin çatılarına konulacak “Güneş Panelleri” çalışmasına Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi destek verecek.

yapi.com.tr
EMO’dan Pazar Yerlerine Konulacak Güneş Paneli Çalışmasına Destek

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle sınırları içinde bulunan pazar yerlerinin üzerine güneş panelleri konulması konusunda Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi yöneticilerinden destek isterken, EMO Ankara Şubesi bu çalışmalara destek verecek.

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Ali Yılmaz, Şube Sayman Üyesi Tufan Teziş, Şube Müdürü Neşe Akkoç’tan oluşan EMO Ankara Şubesi heyeti, 24 Eylül 2019 Salı günü Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret ederek, EMO Ankara Şubesi ile Yenimahalle Belediyesi arasında işbirliği konularını görüştüler.

EMO Ankara ve Yenimahalle Belediyesi arasında önümüzdeki süreçlerde gerçekleştirilebilecek ortak çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, Şube tarafından Fethi Yaşar’a bir doküman sunuldu.

Yenimahalle Belediyesi sınırları içinde yer alan pazar yerleri çatılarına güneş enerjisi panelleri konulması çalışmasında EMO Ankara'dan destek isteyen Fethi Yaşar benzer şekilde park ve bahçelerin aydınlatılması konusunda EMO’nun bilgi birikiminden ve çalışmalarından yararlanmak istediklerini söyledi. Yaşar, Odalarla çalışmaya her zaman sıcak baktığını belirtirken, EMO Ankara Şubesi ile Yenimahalle Belediyesi’nde teknik konulardan sorumlu Başkan Yardımcısı'nın katılımı ile çalışma grubu oluşturulacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/emodan-pazar-yerlerine-konulacak-gunes-paneli-calismasina-destek_175093.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!