Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

En ‘Güvenli Ev’

Polonyalı inşaat firması KWK Promes gelmiş geçmiş en ‘güvenli müstakil evi’ inşaa etti. Başkent Varşova yakınlarında 2 bin 500 metrekare alana inşaa edilen dikdörtgen biçimindeki çift katlı bina tüm kıyamet senaryolarına karşı dayanıklı olmak üzere tasarlandı.

Milliyet Gazetesi
1 En ‘Güvenli Ev’

Polonyalı inşaat firması KWK Promes gelmiş geçmiş en ‘güvenli müstakil evi’ inşaa etti. Başkent Varşova yakınlarında 2 bin 500 metrekare alana inşaa edilen dikdörtgen biçimindeki çift katlı bina tüm kıyamet senaryolarına karşı dayanıklı olmak üzere tasarlandı.Pencereleri 15 metre yüksekliğindeki beton kaplamayla koruma altına alınabilen, yalnızca tek kapısı olan “Güvenli Ev”e girebilmek için ikinci katta bulunan açılıp-kapanan asma köprüden geçmek gerekiyor.Ultra güvenli evin mimarları Robert Konieczny ve Marcin Jojko müşterilerinde maksimum güvenlik algısı yaratmak amacıyla güvenli evi tasarladıklarını söyledi. 2009’da yapımı tamamlanan güvenli evin fiyatı ise bilinmiyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/en-guvenli-ev_87207.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Biz ülkemizde iki yıldan bu yana bundan daha iyi niteliklere sahip bir konut projesi yaptığımızı üstelikte kendi enerjisini kendisi sağlayan bir konut planadığımızı söylmekteyiz fakat bunu basit bir şekilde bi yabancı bir avrupalı yaptığında neden böyle sansasyon oluyor anlayabilmiş değilim. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!