Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

En Yeni Teknolojiyi Minimum Yatırımla Kullanmak için DİVA

Coretech firması, en yeni teknolojiyi minimum yatırım yaparak kullanmak isteyen müşterilerine DİVA hizmetini sunuyor. Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı (HMYK) modeli esasına dayanan ve online bir iş yönetimi sistemi olan DİVA, firmaların, değişen koşullara daha kolay uyum sağlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

yapi.com.tr
En Yeni Teknolojiyi Minimum Yatırımla Kullanmak için DİVA

Coretech, en yeni teknolojiyi minimum yatırım yaparak kullanmak isteyen müşterilerine DİVA hizmetini sunuyor. Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı (HMYK) modeli esasına dayanan ve online bir iş yönetimi sistemi olan DİVA, firmaların, değişen koşullara daha kolay uyum sağlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Kullanılan altyapıdan, teknolojik düzenlemelere ve uygulamayı geliştiren kişilere kadar bütünüyle internet odaklı olarak geliştirilen ve sunulan DİVA, kurulum, işletim ve geliştirme gibi kritik önem taşıyan tüm yetenekleri merkezi yapısında barındırıyor.

Binlerce bayiyi yönetmek için tek bir bilgisayar

İnternet bazlı bir hizmet ürünü olan DİVA aracılığıyla firmalar, yazılım satın almak, büyük teknoloji yatırımları yapmak, sistemin çalışabilirliğini ve sürekliliğini sağlamak için departman kurup eleman istihdam etmekten kurtuluyor.

Çok uluslu ve dağıtık yapıdaki şirketler için büyük bir kolaylık sunan ve tüm firmaların iş uygulamalarına internet erişimi bulunan herhangi bir yerden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan DİVA, ticari bir firmanın tüm ihtiyaçlarını hizmet modeliyle karşılayacak altyapıya sahip bulunuyor. Ayrıca DİVA, firmalara ait verilerin herhangi bir fiziki ortamda saklanması gereğini de ortadan kaldırıyor.

Coretech Genel Müdürü Sümer Çalbaş, DİVA kullanmanın avantajlarını şöyle özetliyor:

“DİVA’yı kullanan müşterilerimiz her hafta diyebileceğimiz bir sıklıkta sürekli güncellenen uygulamanın en son sürümüne de ‘anında’ ve ‘ücretsiz’ sahip olabiliyorlar, bu güncellemelerden yararlanabilmek için yükleme anlarında işlerine ara vermek zorunda kalmıyorlar. Yetkilendirme esasına dayalı olarak kullanılan DİVA’nın güvenliği ise Coretech firmasının 15 yıllık deneyimine ve sunduğu hizmet düzeyi anlaşmalarına dayanıyor. Coretech olarak DİVA kullanan müşterilerimizin tüm bilgi işlem operasyonlarını bizzat yürütüyor, onlara adeta bir ‘bilgi işlem merkezi’ olarak hizmet veriyor ve ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlıyoruz”.

Coretech

1995 yılında 4 ortak tarafından kurulan Coretech, bilgi teknolojileri alanındaki uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek şirketlerin iş ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bilgi işlem çözümleri geliştiriyor. Coretech’in ana faaliyet alanlarını perakende, satış-dağıtım sistemleri, karar destek sistemleri, yönetim raporlamaları ve kurumsal portallar ile internet tabanlı satış sistemlerinin geliştirilmesi oluşturuyor. Coretech’in programları bugün aralarında Avusturya, Çin, Fransa, İrlanda, Kanada, Macaristan ve Pakistan’ın da bulunduğu 35’i aşkın ülkede kullanılıyor. Portföyünde danışmanlık, eğitim, entegrasyon, ağ altyapısı, hosting, donanım temini ve uygulama hizmetleri de bulunan Coretech, Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı (Software as a Service - SaaS) esasına dayanan DİVA Online İş Yönetimi Sistemi ile de müşterilerine hizmet veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/en-yeni-teknolojiyi-minimum-yatirimla-kullanmak-icin-diva_66939.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!