Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Eryap Grup'a İSİB'den Ödül

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen, başarılı ihracatçıların ödüllendirildiği 2020 Yılı İhracatın Liderleri ödül töreninde Eryap Grup, bu yıl da ödüle layık görüldü.

yapi.com.tr
Eryap Grup'a İSİB'den Ödül

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen, firmaların bir önceki yıl yaptıkları ihracat başarılarının taçlandırıldığı ödül töreninde ödülü kabul eden Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu: "Türk yalıtım sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ve son teknolojili üretim tesislerimizle hizmet veriyoruz. 20. Yılımızı kutladığımız bu yıl, her yıl olduğu gibi bu ödüle layık görülmek bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Logomuzda da yer alan ve motto olarak benimsediğimiz “Lider markaların üreticisi” sıfatıyla, daha büyük başarılara imza atmak için her gün aynı heyecanla çalışıyoruz. Yeni yatırımlarımız, geliştirmelerimiz, AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerimizin ve her biri alanında uzman, kalifiye çalışma arkadaşlarımızın da verdiği güçle, dünyada 62’den fazla ülkede kurduğumuz iş birlikleri sayesinde gerçekleştirdiğimiz ihracat performansımızı her yıl bir önceki yılın ilerisine taşıyoruz. Global pazarda uluslararası marka olma yolunda belirlediğimiz orta ve uzun vadeli hedeflerimiz ve stratejilerimiz çerçevesinde, bizi daha çok motive eden bu ödülleri hak etmemize katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi.

Eryap Grup, Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunarken; 62’den fazla ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Bünyesinde Bonus Yalıtım, American Siding ve Winer gibi büyük ve alanında lider markaları barındıran Eryap Grup, dinamik AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile yalıtım sektörüne, sürekli gerçekleştirdiği yatırımları ile de Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

 

*

Eryap Grup Hakkında

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren Eryap Grup, 2001 yılından bu yana, 150.000 m2 ‘yi aşan 3 üretim tesisinde; dış cephe kaplama sistemleri, ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemeleri ve polimer kapı - pencere sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Gaziantep’teki ilk tesisinde, sektörün ilk dış cephe kaplaması üretimini gerçekleştirerek American Siding markasını sektöre kazandıran Eryap Grup, 2005 yılında İstanbul Silivri’deki ikinci tesisinde BONUS markalı XPS Ekstrüde Polistiren ısı Yalıtımı levhası üretimine başlamıştır. Daha sağlıklı, uzun ömürlü ve daha güvenli yaşam alanlarının sağlanabilmesi için ürün portföyünü genişleten Eryap Grup, 2007 yılının son çeyreğinde İstanbul Silivri tesislerinde BONUS Membran markalı bitümlü su Yalıtım örtülerinin üretimine başlayarak su yalıtım ürünleri sektöründe de yerini almıştır. 2009 yılı sonunda BONUS Isı Yalıtım Sistemi, 2010 yılında Winer markalı polimer kapı ve pencere sistemleri, 2011 yılında BONUS Shingle çatı kaplama malzemesi ve son olarak 2012 yılında doğa dostu BONUS Taş Yünü ürününü pazara kazandırarak sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Eryap Grup, Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunmakta; 62 ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile ürünlerini yurt dışında da müşterileri ile buluşturmaktadır.

Gelişen pazar beklentileri ve standartları doğrultusunda yüksek kalitede ürün geliştiren Eryap Grup, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ürün – hizmet - yaşam döngüsü sorumluluğu kapsamında doğaya dost, çevresel risk faktörlerini gözeten, enerji kaynaklarının doğru kullanımını öngören stratejik modelini ileri taşımak için kararlılıkla çalışmaktadır. Toplam üç tesisinde 500’e yakın personeli ile sürekli gelişen bir organizasyon olan Eryap Grup, günümüz dünyasındaki değişimlere ayak uydurabilmek için çalışanlarının gelişimini de ön planda tutan insan kaynakları yaklaşımına sahiptir. İstihdamı artırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve yeni yatırımlar yaparak, kaliteli mal ve hizmet üretme misyonu ile sektördeki liderliğini devam ettirmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/eryap-grupa-isibden-odul_187535.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!