Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Esas Gayrimenkul’den Zonguldak’ta Yeni Satın Alma

Esas Gayrimenkul, Zonguldak’taki Demirpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni satın alarak, yeni yatırımı Esas 67 Burda’yı hayata geçirdi.

yapi.com.tr
Esas Gayrimenkul’den Zonguldak’ta Yeni Satın Alma

Ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren, yurt dışında satın alma ve birleşme, Türkiye’de ise satın alma ve sıfırdan yatırım stratejisi ile ilerleyen Esas Gayrimenkul; coğrafi konumu, genç üniversite nüfusu ve yer altı zenginlikleri ile Türkiye’nin yüksek büyüme potansiyeline sahip ili Zonguldak’ta yer alan Demirpark Alışveriş ve Yaşam Merkezini satın alarak yeni yatırımı Esas 67 Burda’yı hayata geçirdi.

11 bin metrekare alan üzerine kurulu Esas 67 Burda AVM yatırımı; 62 mağazası ile ulusal ve dünya markalarını tek bir çatı altında buluşturuyor. 500 araç kapasiteli 4 otoparkı ve 5 mağaza katı bulunan Esas 67 Burda’nın kiralanabilir alanı ise yaklaşık 22 bin metrekareyi kapsıyor. Esas 67 Burda, ayda ortalama 400 bin, yılda ise ortalama 5 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Erhan Kamışlı: Ticari gayrimenkul alanının dinamiklerine yön veriyoruz

Esas Gayrimenkul ev sahipliğinde gerçekleştirilen Esas 67 Burda perakende lansmanında konuşan Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı, “Hayata geçirdiğimiz projelerde 'değer yaratma' misyonuyla hareket ediyor; ticari gayrimenkul alanının dinamiklerine yön veriyoruz. Türkiye’nin coğrafi konumu ve yer altı zenginlikleri ile en önemli illeri arasında yer alan Zonguldak’taki yeni satın alma yatırımımızı hayata geçirmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

Kazım Köseoğlu: Modern bir tasarımı iç ve dış cephemizde uygulayacağız

Esas Gayrimenkul CEO’su Kazım Köseoğlu da Zonguldak'ta son yıllarda hareketli bir kentleşme hızı görüldüğüne işaret ederek, şehrin yaklaşık 25 bin öğrencilik genç nüfusuna da dikkat çekti. Esas Gayrimenkul olarak fırsatlara odaklanmanın ve en doğru strateji ve planlama ile bu fırsatları değerlendirmenin kendileri için büyük önem taşıdığını kaydeden Köseoğlu, şöyle konuştu:

"Esas 67 Burda, Zonguldak’ın en dinamik bölgelerinden birisi olan Kozlu-Karadeniz, Ereğli-İstanbul yolu üzerinde geçiş yoğunluklu bir noktada kurulmuş olması, tam karşısında Bülent Ecevit Üniversitesi’ni bulundurması açısından bizim için cazip bir yatırım noktası haline geldi. Satın alma yatırımımızı hayata geçirdikten sonra projemiz özelinde birçok mimari ve konseptimize yönelik yenileme de gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Esas 67 Burda ruhunu yansıtan modern bir tasarımı iç ve dış cephemizde uygulayacağız. Açık alan kullanımını arttırarak, çevreyle ilişkili daha yeşil bir düzenleme sağlamayı planlıyoruz. Asansör holünü yenilemek, AVM içerisindeki yönlendirmeleri arttırmak, otopark alanlarını yenilemek de planlarımız dahilinde yer alıyor.  Gerçekleştireceğimiz düzenlemelerle, Esas 67 Burda’da yepyeni bir etki yaratmayı hedefliyoruz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/esas-gayrimenkulden-zonguldakta-yeni-satin-alma_130742.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!