Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Esen Profil Yurtçapındaki 200 Bayisi ile Hizmet Veriyor

Değişime, yeniliklere açık yapısı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve kalite anlayışıyla dikkat çeken Esen Profil A.Ş., yurt genelinde 200 E

Ticaret
1


b>Değişime, yeniliklere açık yapısı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve kalite anlayışıyla dikkat çeken Esen Profil A.Ş., yurt genelinde 200 Esenpen Yetkili üretici bayisiyle başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.

PVC kapı ve pencere sektöründe yaşanan rekabette, fark yaratarak öne çıkmak için Esenpen markasıyla yeni oluşum ve atılımlar içinde olan Esen Profil, bayi eğitimine hız verdi. İlki, geçtiğimiz günlerde Esen Profil üretim tesislerinde gerçekleştirilen eğitim toplantısına, İzmir’deki Esenpen Yetkili Üretici Bayileri katıldı.

Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Gezen, Fabrika Müdürü Neslihan Özyalçın, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Derya Çelikutku, İmalat ve Montaj Şefi Şahin Mutlu ve Teknik Büro Şefi Şule Özgür tarafından organize edilen eğitim toplantısında, sektöre genel bakış, ürün çeşitliliği, ölçü alma prensipleri, maliyet ve teklif hazırlama, doğrama sistemlerinde üretim standartları, montaj teknikleri ve pratik pazarlama konuları ayrıntılı olarak incelendi.

Toplantıyla ilgili görüşlerini açıklayan Esenpen yetkilileri şu bilgileri verdi:

“İşçiliğin önemine inanıyoruz. Bir benzetmeyle açıklamak gerekirse; Esen Profil olarak en iyi kalitede kumaşı ürettiğimiz ve Esenpen bayilerinin de usta bir terzi gibi, bizden aldıkları kumaşı, müşterimizin istekleri doğrultusunda en uygun şekilde işlemeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Burada terzilik yani işçilik ürün kalitesiyle aynı değerde önem taşımakta. Siz ne kadar en iyi profili ürettiğinizi iddia ederseniz edin, üretici bayiniz de en az sizin kadar titiz olmalı ki, müşteri memnun kalsın. Bu nedenle eğitim toplantılarını periyodik olarak sürdürmeyi, bayilerimizi hem teknolojik gelişmeler konusunda bilgilendirmeyi, hem de standartlarını en üst noktaya taşıyabilmek için gerekli altyapıyı sağlamayı hedeflemekteyiz. 15 gün arayla bölgesel olarak toplantılara çağrılacak Esenpen bayileriyle, yılda en az iki kez bir araya gelmeyi planlıyoruz”

PVC Kapı-Pencere sistemlerinin giderek artan pazar payına yılda 15 bin ton üretim kapasitesiyle yanıt veren Esen Profil, Esenpen markasıyla 5 ayrı seri ile farklı hedef kitlelere alternatif çözümler üretiyor; ayrıca asmatavan, sıvadibi, panjur ve lambri profilleri ile bayilerine zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Plastik Profil Üreticileri Kalite Birliği Derneği?nin (PÜKAD) kurucu üyeleri arasında yer alan Esen Profil, ISO 9000 Kalite Güvence sistemiyle, TSE, EN, DIN, Gost standartlarında son teknolojiyle profil üretimi gerçekleştiriyor. Yurt genelinde 200 Esenpen Yetkili Üretici Bayisi müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda kusursuz hizmet anlayışıyla inşaat sektörüne hizmet veriyor.

Esen Profil, bünyesinde Esenpen markasıyla üretilen PVC Kapı-Pencere sistemleri, ürün kalitesi ve taahhüt gücüyle özellikle son yıllarda toplu konut projelerinde tercih ediliyor. Esenpen PVC Kapı-Pencere sistemlerinin yanısıra; ?Weissesen? markasıyla adından sözettiren Esen Profil, yurtiçindeki iddiasını, yurtdışında da sürdürüyor. Esen Profil?in düzenlediği seminer sonunda başarılı olan bayilere eğitim sertifikası verildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/esen-profil-yurtcapindaki-200-bayisi-ile-hizmet-veriyor_5413.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • ben bayisiyim daha yeni oldum. halkın tanımadığına düşünüyorum. reklam ağı biraz daha fazla olsa daha iyi olur. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!