Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ESKİDJİ, Kurtuluş'ta

2001 yılında kurulan ve 2009 itibariyle sayıları 90'ı aşan bölge ortakları ve bölge ofisleriyle önemli bir oyuncu haline gelen ESKİDJİ Gayrimenkul, Şişli-Kurtuluş Bölge Ofisi ile Kurtuluş’ta hizmet vermeye başladı. Yıldıray Öcal’ın sorumluluğunda bulunan ESKİDJİ Kurtuluş Bölge Ofisi, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir törenle açıldı.

yapi.com.tr
1 ESKİDJİ, Kurtuluş'ta

2001 yılında kurulan ve 2009 itibariyle sayıları 90'ı aşan bölge ortakları ve bölge ofisleriyle önemli bir oyuncu haline gelen ESKİDJİ Gayrimenkul, Şişli-Kurtuluş Bölge Ofisi ile Kurtuluş’ta hizmet vermeye başladı. Yıldıray Öcal’ın sorumluluğunda bulunan ESKİDJİ Kurtuluş Bölge Ofisi, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir törenle açıldı. ESKİDJİ’nin değerleri çerçevesinde daha yaygın ve şeffaf hizmet vermeyi amaçlayan ESKİDJİ Kurtuluş Bölge Ofisi’nde mimarların, inşaat-harita mühendislerinin yanısıra üniversite mezunu emlak uzmanları istihdam ediliyor.

Sahiplerinden gayrimenkulleri toplayarak, onları teşhir yoluyla alıcılarına sunan ve ger.ek değerlerinde satılmasını sağlayan bir gayrimenkul kuruluşu olan ESKİDJİ Gayrimenkul; tarla, arsa, mağaza, büro, plaza, hastane, okul, alışveriş merkezi, fabrika, villa, daire, yazlık, otel, restaurant, eğlence merkezi, malikane, özel ve diğer bütün gayrimenkulleri toplayarak, gerçek değerlerinde alıcılara satılmasını sağlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/eskidji-kurtulusta_77766.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Gerçekten harika, sağlam, dürüst, tüketicisini koruyan bir firma. Çalışmalarından dolayı çok teşekürler ederim. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!