Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Eti Holding 14 Maden Sahasını Özelleştirecek

Eti Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, muhtelif illerde bulunan toplam 14 adet maden sahasının ruhsat haklarının, 3. şahıs veya şirketlere dev

Ticaretb>Eti Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, muhtelif illerde bulunan toplam 14 adet maden sahasının ruhsat haklarının, 3. şahıs veya şirketlere devrini yapmak üzere ihaleye çıktı.

İhale, 4 Haziran 2003 tarihinde saat 14.00’de Eti Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde yapılacak.

İstekliler ihaleye ait teknik dokümanları, Ankara Sıhhiye’de bulunan Eti Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı Maden Hakları ve İşletmeler Dairesi Başkanlığı ile İstanbul ve İzmir Alım Satım Müdürlüklerinden, her dosya için ayrı bedel ödeyerek temin edebilecekler.

Teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale günü, ihale saatine kadar Eti Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü Genel Evrak Servisi’ne verilecek. Müdürlük tarafından devri yapılacak toplam 14 adet maden sahası, bulundukları iller ve ilçeler şöyle:

“Adana-Karaisalı (krom), Antalya-Gazipaşa (barit), Antalya-Kemer (krom), Bursa-Orhaneli (krom), Elazığ-Keban (fluorit), Elazığ-Sivrice (bakır), Elazığ-merkez (bakır), Elazığ-Sivrice (bakır), Elazığ-Maden (bakır), Hatay-İskenderun (krom), İzmir-Ödemiş (civa), Malatya-Merkez (bakır), Muğla-Yatağan (zımpara), Siirt-Şirvan (bakır, çinko, kükürt).”

http://www.yapi.com.tr/haberler/eti-holding-14-maden-sahasini-ozellestirecek_4561.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!