Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Etiket Devlerinden Brady, Türkiye'de

Sanayi etiketi sektörünün önde gelen firmalarından İngiliz Brady, Türkiye pazarına adım attı. "Bupat" markasıyla Türkiye pazarına giren Brady, ilk

Dünyab>Sanayi etiketi sektörünün önde gelen firmalarından İngiliz Brady, Türkiye pazarına adım attı. "Bupat" markasıyla Türkiye pazarına giren Brady, ilk etapta pazarın yüzde 60'ını kontrol etmeyi hedefliyor.
Etiket sektöründe Almanya, Meksika, Japonya, Çin gibi ülkelerin dünya piyasasında söz sahipliğini sürdürdüğü, Brady'in Türkiye pazarına girişinin sektöre hareket getireceği belirtildi. Brady Güney Avrupa ve Ortadoğu Koordinatörü Filip Van Potterbergh, "Türkiye bizim için yeni ve stratejik bir pazar. Yeni ürünlerimizle pazardaki yerimizi alacağız" dedi. Brady'nin Türkiye Temsilcisi Bupat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Erkoca da, bu alanda pazarı büyüten çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Çalışma hedeflerini `kendi alanında uzmanlaşmak ve bu alanın tüm gereklerini eksiksiz yerine getirmek' şeklinde belirleyen Erkoca, "Elektromekanik, otomotiv, bilgisayar ve tüm kablo sistemlerinde tüketim malzemesi olan etiketin bir hizmet sektörü olarak hakettiği saygın yeri almasını sağlamak amacıyla insan ve araştırma yatırımını, müşteri ilişkilerinde bilgi akışını önemli ve öncelikli görüyoruz" dedi.

Firmalararası ilişkileri dostça ve pazar genişletici bir tarzda ele alarak rekabeti savaşa değil, fiyat, stok ve hizmet istikrarı ile hizmet ve kalite yarışına dönüştürmeyi amaçladıklarını belirten Erkoca, "Brady ve Bupat, çalışmanın ve yapılacak yatırımların kalıcı bir kurumlaşmaya dönük olmasını sağlamak için ciddi adımlar atıyor, bu ilkelerini özenle uygulayarak başarılarını devam ettirmeyi hedefliyor" diye konuştu.

On-line katalog

Brady, kendi web sitesinde yer alan on-line katalogta otomotivden, elektroniğe bir çok sektörde kullanılan çeşitli etiket seçeneklerini de tüketicilerin beğenisine sundu.

Bupat Endüstriyel Etiketler Sorumlusu Ersoy Can ise konuyla Brady'nin Türkiye pazarına girişiyle ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı: "Brady etiketleri yüksek kalitede ve değişik ortamlara dayanıklıdır. Sektör olarak savunma sanayii ve elektronik sanayisinde Brady kullanımı yüksek seviyede, çünkü bu sektörlerde yüksek kaliteli ve dış etkenlere dayanıklı etiket kullanımı ihtiyacı daha yoğun."

Brady etiketlerini özellikle Aselsan, FNSS, Havelsan, TAI, Siemens, Netaş, Alcatel, Solectron ve çeşitli askeri kuruluşların tercih ettiği belirtildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/etiket-devlerinden-brady-turkiyede_1993.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!