Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

EVGÖR, Örnek Daireler için Dekorasyon Çözümleri Sunacak

Mobilyada yeniliklerin öncüsü EVGÖR, yeni oluşturduğu Kurumsal Projeler Departmanı ile markalı konutların örnek dairelerini dekore edecek. Türkiye geneline yayılan 100’e yakın mobilya tedarikçisi ve mimari ortaklarının desteğiyle başta İstanbul olmak üzere özellikle büyükşehirlerdeki inşaat projelerinin örnek daire dekorasyonlarına talip olan

yapi.com.tr
EVGÖR, Örnek Daireler için Dekorasyon Çözümleri Sunacak

Mobilyada yeniliklerin öncüsü EVGÖR, yeni oluşturduğu Kurumsal Projeler Departmanı ile markalı konutların örnek dairelerini dekore edecek. Türkiye geneline yayılan 100’e yakın mobilya tedarikçisi ve mimari ortaklarının desteğiyle başta İstanbul olmak üzere özellikle büyükşehirlerdeki inşaat projelerinin örnek daire dekorasyonlarına talip olan EVGÖR, sahip olduğu farklı ve yenilikçi ürün çeşidinin yanı sıra isteğe bağlı özel üretim de yaptırtabiliyor.

Ev sahibi olmak isteyenlerin satın alma kararlarında projenin lokasyonu kadar, o projedeki örnek dairelerin içinin de çok etkili olduğunu söyleyen EVGÖR Mobilya Genel Müdürü Ahmet Ekmen; “Özellikle örnek daire dekorasyonları, tüketicilerin hayallerindeki evi onlara sunabilmek açısından çok önemli. Mobilya konusundaki tecrübelerimizi, tedarikçilerimizin ve mimari çözüm ortaklarımızın bilgi birikimi ile birleştirerek oluşturduğumuz Kurumsal Projeler Departmanımız, inşaat sektörü için kaliteli, nitelikli ve fark yaratan dekorasyon çözümleri sunacak” dedi.

Türkiye’nin kalite ödüllü mobilya markası EVGÖR, özellikle yeni inşaat projelerinin örnek daireleri için dekorasyon çözümleri sunmayı amaçlıyor. Bu amaçla bünyesinde yeni bir birim de oluşturan firma, yatak odasından oturma gruplarına, salon takımlarından yemek odalarına ve mobilya aksesuarlarına kadar yüzlerce çeşit ürün gamına sahip bulunuyor. Kaliteli ve nitelikli üretim yapan tedarikçi ağı sayesinde isteğe bağlı özel siparişler de ürettirebilen EVGÖR Mobilya, işbirliği yaptığı mimarlık ofisleriyle beraber, inşaat projelerindeki örnek daireler için A’dan Z’ye ihtiyaç duyulan tüm dekorasyon çözümlerini tek adresten sunmayı amaçlıyor.

Yeni oluşturduğu Kurumsal Projeler Departmanı ile inşaat projelerinin yanı sıra yeni yapılacak otel yatırımlarında ve mevcut otellerin renovasyon çalışmalarına da talip olan EVGÖR Mobilya’nın kurumsal dekorasyon çözümleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/evgor-ornek-daireler-icin-dekorasyon-cozumleri-sunacak_91649.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!