Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Filli Boya'dan Capatect Isı Yalıtım Sistemi

Hava sıcaklıklarının yükselişiyle elektrik tüketiminde ciddi oranda artışlar meydana geliyor. Filli Boya Capatect Isı Yalıtımı Sistemi ile artan elektrik faturalarını yüzde 50’ye varan oranda düşürmek mümkün.

yapi.com.tr
Filli Boya'dan Capatect Isı Yalıtım Sistemi

Türkiye’de tüketilen enerjinin %37,2’si binalarda, %32’si sanayide ve %27,2’si ulaşımda harcanırken, konutlarda tüketilen toplam enerjinin %75’inden fazlası ısıtma ve soğutma işlemlerinde kullanılıyor. Bu durum, Türkiye’deki toplam enerjinin %26’sını binaları ısıtma veya soğutmada harcadığımızı gösteriyor.

Isı yalıtımının kışın faydalı olduğu düşünülse de yaz aylarında ısı yalıtımlı binalarda dışarıdan gelen sıcaklık daha az hissediliyor. Dolayısıyla soğutma giderlerinde yüzde 50’ye varan oranda düşüş sağlanabiliyor.

Filli Boya’nın 2003 yılında pazara sunduğu Capatect Isı Yalıtım Sistemi, yaz sıcaklarının yoğun hissedildiği günlerde enerjide tasarruf yapmak isteyen tüketiclerin yardımına koşuyor. Yapıştırıcısından son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar birlikte uyumlu, standartlara uygun ve uzun ömürlü bir sistem sunan Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin tüm ana ürünleri Filli Boya tesislerinde üretiliyor. Filli Boya aynı zamanda ürünlerin uygulaması konusunu da güvenilen uygulamacılara emanet ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/filli-boyadan-capatect-isi-yalitim-sistemi_173800.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!