Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Fırat Plastiğe Bir Kalite Belgesi Daha

Fıratpen markalı "S2001 ve Winhouse W 70" serilerine, Plastik Profil Üreticileri Kalitebirliği Derneğince (PÜKAD) sertifika verildi. Fırat Ü

Fırat Plastik
Fırat Plastiğe Bir Kalite Belgesi Daha

b>Fıratpen markalı "S2001 ve Winhouse W 70" serilerine, Plastik Profil Üreticileri Kalitebirliği Derneğince (PÜKAD) sertifika verildi.

Fırat Ürünlerinde şimdi de, "PEN üretiminde her türlü teknik koşulların yerine getirildiğini gösteren K işareti" de bulunacak.

Kalite belgesinin verilmesi sırasında konuşan PÜKAD Başkanı Dr. Müh. O. Muzaffer TAMER, -Bugün dernek olarak, "Pen" ürünleri için Avrupa ile eş değerde ve kendi coğrafi koşullarımıza uygun bir standart belirleyerek, bizim standartlarımıza uygun üretim yapan firmalara "PÜKAD Kalite Sertifikası" veriyoruz. Fıratpen de, "S2001 ve Winhouse W 70" serileri için "Pen" standartlarına uygunluğunu gösteren "PÜKAD kalite sertifikası" almak için müracaat etmiş ve bağımsız laboratuarlarda yaptırılan testler sonucunda, bu ürünler "kalite belgesi" almaya hak kazanmıştır.
Ayrıca Plastik Profil Üreticileri Kalitebirliği Derneği'nin kalite işareti olan K 'nın "S2001 ve Winhouse W 70" ürünleri üzerinde kullanma hakkı verilmiştir,"dedi.

Daha sonra kendisine ödülü takdim edilen Fırat Plastik, Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. yönetim kurulu başkanı Nevzat DEMİR, "Türk Plastik Sanayinin Lideri olan firmamız, sektördeki liderliğini yalnızca iç ve dış piyasalardan elde ettiği cirolarla kazanmamıştır. Ürünlerinin kalitesinin onaylanmasıyla da sektörün lideri konumuna gelmiştir," dedi. Demir, "Kaliteyi yakalamak her şeyden önce disiplin ve inanmışlığı yakalamak demektir. Eğer işinizde disiplini oturtmuş ve birbirinize kenetlenerek güven ortamını da sağlamışsanız, kalitenin de kendiliğinden geldiğini göreceksiniz. İşte Fırat, kendi içinde bunu yakalamıştır. PÜKAD'ın bize vermiş olduğu bu sertifikayı bizimle birlikte gönül birlikteliği yapan 1500 personelim adına alıyor ve onlara teşekkür ediyorum" dedi.
Hedeflerinin daha çok üretim, daha kaliteli üretim ve daha çok iş istihdamı yaratmak olduğunu da açıklayan Fırat A.Ş. yönetim kurulu başkanı Demir, "aldığımız bu belge tüketicilerimize karşı sorumluluğumuzu bir kat daha arttırmıştır ki, bu da bizim ufkumuzu genişletmiştir" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/firat-plastige-bir-kalite-belgesi-daha_5809.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!